Jagielloński vs. poprawa matury -> lek

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
shamisen
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2015, o 16:46

Jagielloński vs. poprawa matury -> lek

Post autor: shamisen »

Witam!
Mam pytanie, prośbę o pomoc. Mianowicie jestem tegorocznym maturzystą, celowałem/celuję w wydział lekarski, ale ze względu na to, że zabrakło mi +/- 20 pkt w rekrutacji na ten kierunek nie mam możliwości, żeby wejść na niego. Siedzieć w domu mogę, ale nie chcę mieć poczucia, że to był rok stracony. Poprawiać maturę z biologii oraz chemii raczej nadal chcę, ale mam pewien dylemat. Czy warto iść na U. Jagielloński na biologię (DRUGA TURA REKRUTACJI), żeby przezimować, zdobyć trochę wiedzy (ja wiem, że materiał ze studiów, a ten z liceum to pewna przepaść) do matury, czy ewentualnie traktować ten kierunek jako zabezpieczenie, gdyby za rok znowu nie poszło? Liczę na wasze rady. Wiem, że to moja decyzja i ciężko doradzić, ale proszę was - potraktujcie to jako sytuację, w której wy znaleźlibyście się. Ja niestety już wysiadam i nie potrafię się tu ani zdecydować, ani myśleć racjonalnie w kontekście studiów, bo mętlik w głowie osiągnął najwyższy poziom chyba.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jagielloński vs. poprawa matury -> lek

Post autor: Mårran »

Jeśli w razie porażki za rok miałbyś zamiar zostać tam i studiować dalej, to bym szła, jeśli nie, to raczej zostałabym w domu i poszła np. do roboty
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość