Jak jest w Łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jablko
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2014, o 12:41

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: jablko »

Jak ktoś chce to mogę mu na PW wysłać linka do rozdziału z tej książki co jest wejściówka z ekologii (biologi medycznej.).
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Giardia Lamblia »

Ziomek123 pisze:Żeby przejść przez pierwszy rok trzeba się zacząć wcześniej uczyć, przynajmniej od 15 sierpnia.
?

To jak ja to zrobiłem
Ziomek123 pisze: gdzie trzeba wkuć na blachę np. 50 stron z zajęć na zajęcia (przez 2 dni), a to w liceum robiło się przez miesiąc.
Konkretnie na których zajęciach tak jest (1 rok), bo nie kojarzę?

No i po co sobie zaśmiecać głowę? I marnować czas? Jest wiele ciekawszych zajęć, a świat się na studiach nie kończy - poważnie.
Anarionn pisze:Ja slyszalem ze tylko na bio jest kartkowka/wejsciowka coś tam, ale raczej nie jakiś kosmos no i nie ma tragedyi jak oblejesz
Ta wejściówka jest po 1 albo 2 zajęciach z podanego materiału (rozdziały podręcznika mamusi Profesora). Jak oblejesz to tracisz 1 termin (zostaje 2, 3 i nawet był 4 - już nieregulaminowy).

Macie wakacje - wykorzystajcie je. Na kolejnych latach już tak pięknie nie będzie, bo wakacje będą wam praktyki rozbijać.

Nauka od października.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: mrsdavis »

Ziomek123 pisze:Żeby przejść przez pierwszy rok trzeba się zacząć wcześniej uczyć, przynajmniej od 15 sierpnia.
Nauka w Łodzi taka trudna, studenci tacy pozbawieni wakacji. Współczuję!
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: wojtass »

Z tą nauką od 15 sierpnia to chyba jakaś basń tysiąca i jednej nocy. Materiał na wejściówkę - 2 rozdział ekologii medycznej wybrane zagadanienia Kurnatowskich wyczytać 2-3 razy ze zrozumieniem i nauczeniem się wszystkich pierdółek i tyle. Trochę lipa jak się jej nie zda, ale tragedii nie ma. Swoją drogą wejściówka jest prosta. Na anatomię, histologie, biofizykę i wszystkie inne się nic nie trzeba uczyć na 1 zajęcia - jest ogólna pogadanka i pierwszy temat. Do sesji się zdążycie nauczyć uczyć dużo więcej materiału jak w LO.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: sassa »

jablko pisze:Jak ktoś chce to mogę mu na PW wysłać linka do rozdziału z tej książki co jest wejściówka z ekologii (biologi medycznej.).
Jakbyś mógł, to ja poproszę
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: wojtass »

jablko pisze:Jak ktoś chce to mogę mu na PW wysłać linka do rozdziału z tej książki co jest wejściówka z ekologii (biologi medycznej.).
a po co na priv? nie lepiej dać od razu wszystkim?

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/umed.onelove/Materia*c5*82y+UMED+*c5*81*c3*b3d*c5*ba/I+rok/Biologia/ekologia_rozdzial_2,4041903058.pdf
hasło: lekarz
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anielka »

posłuchajcie wojtassa , dobrze pisze, jeszcze zdążycie zgłębić kurnatowe lektury. wszelkie info o eko-wejściówce i innych przedmiotach, fartuchach etc. były tu na forum wałkowane x razy także jak ktoś bardzo chce wiedzieć to można zajrzeć pod koniec września i poczytać. jest dopiero połowa lipca także odpoczywajcie póki możecie
Awatar użytkownika
Ajihat
Posty: 83
Rejestracja: 29 gru 2013, o 13:20

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Ajihat »

Ludzie weźcie odpocznijcie przed studiami bo będziecie tego żałować
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anarionn »

Ja to musze nadrobić parę ksiazek, bo pózniej moze nabiorę wstrętu do słowa pisanego^^
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Aksolotl »

Ja tez wlasnie nadrabiam ale ciagle mi sie trafia jakas medycyna, w Braciach Karamazow epilepsja, Lem to w ogole praktycznie medyczne s-f, w Chmielewskiej lumbago i szkorbut. Nie uciekne przed przeznaczeniem

Awatar użytkownika
beautyofthedarkkk
Posty: 22
Rejestracja: 9 lip 2014, o 12:19

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: beautyofthedarkkk »

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z angielskim na cywilu Mamy oddzielnie gramatykesłuchania itd. jak w LO a na anatomii uczymy się nomenklatury angielskiej?Czy to jest razem, na angielskim po prostu?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: wojtass »

Na anatomii masz anatomie po polsku i angielsku


Na angielskim masz taki angielski jak w szkole tylko ze medyczne tematy, pierwszych kilka zajec to akurat slownictwo z anatomii ale bardzo podstawowe.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jak jest w Łodzi

Post autor: Anarionn »

Aksolotl pisze:Ja tez wlasnie nadrabiam ale ciagle mi sie trafia jakas medycyna, w Braciach Karamazow epilepsja, Lem to w ogole praktycznie medyczne s-f, w Chmielewskiej lumbago i szkorbut. Nie uciekne przed przeznaczeniem
Nie ma lipy, ja czytam Chirurga pani Gerritsen : D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości