Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycynę?

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: smile22 »

ewka1994, też jestem przypadkiem osoby, która zawaliła maturę przez stres. Teraz już wiem, że nie warto się stresować. Nie pomoże a może jedynie zaszkodzić.

"Sposób na maturę. Biologia wyd. Omega jest ciekawą pozycją, ponieważ można poznać tajniki pisania pod klucz. Serdecznie polecam. Przy rozwiązywaniu zadań należy skupić się na wnikliwej analizie odpowiedzi.

A co do chemii to rozwiązywać tyle zadań ile się nawinie.

Arkusze, arkusze, arkusze.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: cyjanowodor93 »

kamila-93 pisze:Analityka to mało przyszłościowy zawód, bardzo ciężko zdobyć prace.
Dzieki. W sumie pewnie jej nie skoncze,ale nie wiem co zrobie, jak w tym roku znowu zawale mature.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: Madridistka »

Tylko, że teraz nie można ot tak przenieść się z jednego kierunku na drugi, wiąże się to z płatnościami
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: cyjanowodor93 »

Wiem,wiem,ale jak nie podejde do sesji letniej, to raczej nie zaplace. Jest te 30 darmowych ECTSow.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: cyjanowodor93 »

Ewentualnie dziekanka jeszcze jest opcja
patrycjaaa_93
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 16:15

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: patrycjaaa_93 »

Ale nie da sie ukryć, że prywatne lekcje są lepsze, ponieważ nauczyciel skupia sie tylko na Tobie i Twoich wypowiedziach.

Też w tym roku poprawiam mature, już po raz drugi. Chodziłam na różnego rodzaju kursy maturalne z egzaminatorami i nikt na grupowych zajęciach nie skupia sie tylko na jednym uczniu, tylko mówi do wszystkich. A właśnie jak już ktoś powiedział, na maturze z biol najważniejsze to trafić w klucz. Mi sie też niestety nie udało, mimo, że wiedze miałam dużą. Dlatego teraz od września zaczynam korki u egzaminatora )

kamila-93 .a gdzie będziesz chodziła do tego egzaminatora ? ( jakie miasto)
kamila-93
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2013, o 09:47

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: kamila-93 »

patrycj_93 Bydgoszcz
DomKru1999
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2017, o 16:08

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycyn

Post autor: DomKru1999 »

hej wszystkim jestem w 2 klasie liceum na biol chem mat . chce bardzo dostac sie na medycyne ,ucze sie z biologi z ksiazek nowej ery. Bardzo brakuje mi motywacji do nauki. ma ktos jakies sposoby abo tok nauki ? prosze o pomoc
Iwcia
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2018, o 12:06

Re: Jak przygotować się do matury? Jak dostać się na medycynę?

Post autor: Iwcia »

Witam szukam korepetytora z bio. i chem.okolice Ostrowi Maz woj mazowieckie chcę dostać się na medycynę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości