Jak przygotować się do rozszerzonej matury z chemii???

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
nie-mam-pojęcia
Posty: 18
Rejestracja: 8 paź 2011, o 16:26

Jak przygotować się do rozszerzonej matury z chemii???

Post autor: nie-mam-pojęcia »

Wiem że takich wątków jest mnóstwo ale mam nadzieje ,że może ktoś w końcu powie mi coś konkretnego a może dowiem się czegoś nowego otóż jestem w 2 LO i sprawa przedstawia się tak że teraz dopiero każdy wybiera sobie rozszerzenia i ja mam zamiar zdawać maturę R z chemii i biologii gdyż chcę się dostać na medycynę. O biologię się tak nie martwię bo i nauczycielka spoko i w ogóle ale co do chemii to mam spore obawy bo niestety w gimnazjum niczego się nie nauczyłam oprócz tego że od alkoholu można się uzależnić a w pierwszej klasie lo też jakoś zbyt dużo materiału nie przerobiliśmy no bo co można zrobić przez jedną godzinę tygodniowo a i nauczycielka ma sporo wad a teraz mam 2 godziny tygodniowo i i jedną godzinę fakultetów i tyle no dodatkowo chodzę na 2h korków no i nie powiem bo jakieś efekty są jednak wiem że mam ogromne zaległości jednak jestem ambitna i uparta więc siedzenie po nocach i wkówanie to dla mnie nic wielkiego bo już ostatnio narzuciłam sobie spore tempo i może chodzę trochę niewyspana ale jest git dam radę tylko czuje że kompletnie nie wiem jak to wszystko ogarnąć i od czego zacząć bo zaczęłam na razie przerabiać pierwszą klasę rozszerzonego operonu ale ten operon jest strasznie ubogi a przynajmniej mam takie wrażenie a chce tą maturę zdać na jakieś 87% więc muszę na prawdę dużo umieć i teraz co polecacie do nauki od A do Z bo wiem że rozwiązywanie testów maturalnych jest przydatne ale myślę że na to przyjdzie czas jak przerobię cały materiał więc z czego polecacie się uczyć tak żeby to potem zaprocentowało a także może mieliście wyrobiony jakiś tok którego się trzymaliście i zdaliście maturę na wysokim poziomie proszę o wszystkie konkretne informacje najlepiej osób którzy dostali się na dobre uczelnie w przeciągu ostatnich kilku lat i mają dobrze zdana maturę za sobą bo na prawdę czuje że grunt pali mi sie pod nogami i potrzebuje dobrych sprawdzonych rad z góry przepraszam za tyle tekstu błędy ortog. i z góry wszystkim dziękuje za odpowiedzi i mam nadzieje że nie wyślecie mnie na księżyc z tymi pytaniami
DrZation
Posty: 219
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 17:49

Re: Jak przygotować się do rozszerzonej matury z chemii???

Post autor: DrZation »

PW me.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości