Jak tam wyniki rekrutacji?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
BURZUM

Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: BURZUM »

No właśnie :)
Tak się zastanawiam, z kim z tego forum będę mógł się w październiku napić, tudzieŻ porozmawiać :]
Macie juŻ wyniki na Waszych uczelniach?
Do mnie dziś dotarła wiadomość, Że na Uniwersytecie Gdańskim jestem na biologii trzydziesty ósmy. i jestem bardzo zadowolony. Pół roku temu zdecydowałem się, Że rezygnuję z medycyny na rzecz biologii lub biotechnologii.
Za 2 dni wyniki z biotechnologii. a później czekamy na wyniki z Warszawskiego.
Ja mieszkam w Bieszczadach, ale coś do Krakowa składać nie chciałem.i jedyne miasta, jakie brałem pod uwagę to Warszawa i Gdańsk. Byłoby miło, gdyby ktoś pomógł mi się zdecydować, czy iść na biologię/biotech na UG, czy na UW :)

Do jakich miast się wybieracie?
ka¶ka

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: ka¶ka »

Ja obsawiałam tylko wawkę - lekarski albo technologia chemiczną (zobaczymy gdzie mnie chcą) ale jeszcze czekam na wyniki :(
mil

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: mil »

A ja dzisiaj dostałam się na farmę do Białego i jestem zadowolona )
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: madzia »

Na Gdańskim jest próg 66,4 na biologię. Ciekawa jestem jaki był w zeszłym roku . Naprawde nie sądze żeby w tym roku były progi dużo nizsze niz w zeszłym mimo że z biologii wiele osób oblało.
BURZUM

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: BURZUM »

Rok temu wynosił ponad 70-kilka. bodajŻe z 75, ale wówczas (CHYBA) był dodatkowo jakiś egzamin, czy tam rozmowa.
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: madzia »

Czyli jednak jest w tym roku nieco niższy . Ale to był próg ostateczny?Ten który podałeś? Bo myśle że ten dzisiejszy moze sie jeszcze obnizyc. Moze jakies osoby nie złoża orginału bo dostana na kierunek który bedzie bardziej im odpowiadał.pozdrawiam
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: ziomalka »

ja oczekuję wyników na AM we Wrocku, Wawie, Lublinie i Krakowie

ehhhh najgorsze jest to oczekiwanie
ka¶ka

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: ka¶ka »

Dostałam się na technologię chemiczna na PW :D :D :D
bagatha

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: bagatha »

anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: anik »

madzia pisze:Ciekawa jestem jaki był w zeszłym roku .
W zeszłym roku przy pierwszych listach był o wiele wyższy, później większość osób odebrała dokumenty i próg się obniżył, ale wydaje mi się, że był w granicach 70-80, dokładnie nie pamiętam, bo dostałam się z I listy.
Nie było dodatkowych egzaminów, ani żadnej rozmowy, brano pod uwagę tylko wyniki matury z biologii, chemii i języka obcego.

Burzum, nie wiem jak jest na UW, ale UG mogę Ci smiało polecić z autopsji Co prawda I semestr jest na ogół ciężki, ale II to już prawie sama przyjemność Ale oczywiście co kto lubi.

Gratuluję wszystkim, którzy już się dostali na wymarzone studia, a tym, którzy jeszcze czekają na wyniki życzę powodzenia
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: Gosiaczek »

ziomalka, i jak
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Asia_nmc

Post autor: Asia_nmc »

Składałam dokumenty na 4 kierunki, na weterynarię i biologię na AR we Wrocławiu i na biologię i ochronę środowiska na UWr.
Narazie znam tylko wyniki na biologię na Rolniczej - dostałam się , na weterynarię nie mam zbyt dużych szans w tym roku, muszę poprawić chemię. Wolałabym biologię na UWr, ale na wyniki trzeba jeszcze poczekać.
Pozdrawiam
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Jak tam wyniki rekrutacji?

Post autor: ziomalka »

Gosiaczek pisze:ziomalka, i jak
z Krakowem sie juz pożegnałam, z Warszawą również, teraz czekam aż sie zwolnią miejsca albo we Wrocku albo w Lublinie . koszmar
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości