Jak to zwalczyć? Skąd się bierze?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Firi
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2017, o 14:47

Jak to zwalczyć? Skąd się bierze?

Post autor: Firi »

Witam wszystkich,
Kupiłam mieszkanie, od samego początku mimo iż nie mam roślin ani owoców jedynie beton na podłodze i gole ściany, nie mogę się pozbyć mini muszek które lgna do światła bo najwięcej ich ciał jest na parapecie. Na podłodze niestety też mam cmentarz.można je liczyć w setkach, z dnia na dzień nowe. Wg mnie nie są to ziemiórki, gdyż nie mam nigdzie ziemi ani owocowki bo są nieco inne.latają i skaczą. Umylam dokładnie okna zrobiłam pułapki jak na owocowkikilka się zlapalo ale raczej przypadkowo bo więcej leżało martwych na parapecie. Na pułapke na ziemiórki żadna się nie skusila. Na 99% problem jest w pokojach. Nie wylatuje nic z kuchni ani łazienki. Najwięcej jest w sypialni, mniej w gościnnym. Mowa tu o kilkunastu muszkach na dobę. Bardzo proszę o pomoc. Mycie okien, zatykanie wentyli i zaklejanie parapetów nic nie dało.
Proszę o pomoc w zlokalizowaniu i wytepieniu tego.
Załączniki
20170816_163358.jpg
20170827_154409.jpg
20170827_154517_6.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości