Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: chemik1212 »

Oj, osocze. W tym przesączu nie masz erytrocytów i wielu innych elementów. To jest podobne do filtracji jaka zachodzi w kłębuszku naczyniowym
matematyk
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2013, o 18:47

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: matematyk »

Witam, mialem cale LO bardzo zla nauczycielke od chemii, nie umiala uczyc, i jeszcze sobie nas olewała no wiec wzialem sie sam za ta chemi, kupilem 3 tomy Witowskiego, robilem je bardzo dlugo bo od listopada, zajmowaly mi duzo czasu, a do tego sam uczylem sie organicznej, skonczylem niedawno, dostalo mi tylko wyuczyc sie reakcji, i tego co poprostu trzeba znac na pamiec, no i zaczalem robic matury, wczoraj zrobilem z OKE ze stycznia z 2010 roku, szla mi jak krew z nosa, robilem ja chyba z 3 godziny, nic prawie tam nie umialem zrobic. Myslalem ze jak Witowskii ma zadania z matur to mi to jakos wszystko lajtowo pojdzie, dzis jestem zalamany, nie wiem czy wogole isc na ta mature, a tak chcialem miec z 80%:(
Awatar użytkownika
agnieszka789
Posty: 164
Rejestracja: 30 sie 2013, o 12:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: agnieszka789 »

matematyk, po pierwsze: matury z OKE są trudniejsze niż majowe z CKE
po drugie: żadnego nieprzychodzenia na maturę! Nie wiesz jaki będzie arkusz w maju, wybaczyłbyś sobie gdyby okazał się dla Ciebie banalny? Bo ja nie
po trzecie: jeśli robiłeś Witowskiego to jakoś te maturki powinny Ci pójść. Rób teraz arkusze, zacznij od tych starszych (2005-2009), analizuj błędy, potem weź się za nowsze. I nie poddawaj się! Jak się nie uda, poprawisz za rok, ale nie odpuszczaj jeszcze na starcie
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Aksolotl »

Czy na pytanie jakie inne bodzce moga powodowac powstanie odruchu wymiotnego zaliczyliby mi widok kolejnego arkusza maturalnego z chemii"?

Transkrypcja
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:12

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Transkrypcja »

Aksolotl haha Jesteś niesamowita!

Jak myślicie, jakich progów można się spodziewać w tym roku na PUM w Szczecinie?
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: BlueVelvet »

Transkrypcja pisze:Aksolotl Jak myślicie, jakich progów można się spodziewać w tym roku na PUM w Szczecinie?

Szczerze wątpię, żeby było więcej niż 160 (czyli średnio 80% na przedmiot). Mimo wszystko nie wierzę, że będzie wyższy niż np w Poznaniu.
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: suzaku »

Aksolotl pisze:Czy na pytanie jakie inne bodzce moga powodowac powstanie odruchu wymiotnego zaliczyliby mi widok kolejnego arkusza maturalnego z chemii"?
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Erick »

Ja obstawiam, że mimo wszystko progi na uczelniach biorących dwa przedmioty w tym roku spadną, bo to się rozłoży trochę na Wrocław, Łodź, Szczecin. Właściwie z fizyką został Olsztyn tylko?
Transkrypcja
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:12

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Transkrypcja »

Ja właśnie celuję w Szczecin, stąd moje pytanie

Erick wydaje mi się, że masz rację co do tej fizyki
daavid17
Posty: 543
Rejestracja: 19 lis 2013, o 16:21

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: daavid17 »

Jak nastroje przed jutrzejszym egzaminem z polskiego?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: tchorz »

chcę być już po
Awatar użytkownika
Hibiki
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2014, o 12:50

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Hibiki »

Luzik Jakby co są jeszcze drugie terminy.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Aksolotl »

Tam, polski. Na probnej w szkole mialam 70pare % za wypracowanie w ktorym ze 20 razy nazwalam matke Elzbiety z Granicy pania Biecka (ona sie nazywa zupelnie inaczej, ale jak - znow za cholere nie wiem).

Panie i panowie, mistrz! Zadanie 33c z maja 2010, w arkuszu linijka na odpowiedz, w kluczu jedna jedyna odp na 2,5 linijki!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości