Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Sharlie »

A jakich wyników potrzebujesz, żeby się tam dostać?
Moja kuzynka chodziła do technikum plastycznego i w zeszłym roku jej coś odbiło i stwierdziła, że idzie na medycynę. Wiem, że z biolki miała 60 procent, a teraz studiuje analitykę medyczną w Luton.
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Sharlie »

Jeśli się nie dostanę do Szczecina, to zostanę rozdzielona z moim chłopakiem na X lat. W tym roku zaczął studia tam.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: antropolog95 »

A jakie progi w Szczecinie?
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Sharlie »

No właśnie nie wiadomo do końca jak to będzie, bo to będzie pierwszy rok, kiedy są tylko 2 przedmioty, dlatego ciężko jest przeliczyć.
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Jannx »

Sharlie pisze:A jakich wyników potrzebujesz, żeby się tam dostać?
nie wiem czy to do mnie pytanie ale po 70% chyba starczy, no ale dla tego spokoju ducha żeby na początkowych listach sie załapać to 80 nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Sharlie »

W zeszłym roku w Szczecinie było 211.

Mam nadzieję, że szczęście dopisze nam wszystkim.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: antropolog95 »

Moim zdaniem będzie się ogólnie ciężko dostać na lek czy stome, bo tak to ludzie sobie wynik matmą podwyższali, a teraz wiele uczelni idzie na samo bio i chem, no i jest jeszcze Łódź która porponuje matme i fize zamiast bio i chem
Awatar użytkownika
Sharlie
Posty: 79
Rejestracja: 12 paź 2013, o 11:19

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Sharlie »

No ciężko, też bym wolała celować gdzieś, gdzie są 3 przedmioty, no ale jak wcześniej już mówiłam, Szczecin ważny dla mnie jest i nie mam wpływu na to, czego tam chcą
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: tchorz »

To tak jak dla mnie Kraków, w Razie czego bedę poprawiac, ale mam nadzieję że nie bedę musiała
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

Wy tak mądrze tutaj, a jano, hm.
że się tak zapytam jak gruszka z pietruszki, też macie takie falujące poczucie pewności siebie, jeśli rzecz jasna o maturę chodzi?:-)

raz
plucie entuzjazmem jestem królem i wogóle matura będzie moja!:-) po każdorazowym rozwiązaniu skomplikowanego zadania (się wtedy trudno nie uśmiechnąć:-) albo wysnuciu ciekawej myśli w czasie mycia zębów. I wogóle świat jest cudny.

innym razem myślisz o ranyyy, co ja tu robię po tym, gdy wykażesz skrajną łosiowatość i po raz enty popełnisz ten sam błąd albo gdy wgapiasz się w treść, która też po pewnym czasie zaczyna się na ciebie gapić i w sumie nic z tego nie wynika. Ino.świat cudny nie jest:/

i tak w cykl. Tik tak:-)
wstrętny tik tak

Ale nic. Optymizm przede wszystkim i skupienie na nauce. I pokażmy wszyscy cke, gdzie raki zimują, pisząc dobrze te matury:-)

(No. Napisałam sobie, ot:/ nie wiem po co)

antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: antropolog95 »

Serio tak mam Zołii, jak obczajam odpowiedzi i się wszystko zgadza to świat jest piękny normalnie, a jak po raz enty mylę się w elektrolizie to mam ochotę otworzyć okno i sruu książki
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: carmenna »

Też mam momenty euforii i przygnębienia, ale tez dlatego, że mam już dość siedzenia w domu! nigdy więcej!
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

antropolog95 pisze:Serio tak mam Zołii, jak obczajam odpowiedzi i się wszystko zgadza to świat jest piękny normalnie, a jak po raz enty mylę się w elektrolizie to mam ochotę otworzyć okno i sruu książki

nooo:-)
ogólnie nie myślę za dużo o tym czy się uda czy nie, tylko z pasją (serio lubię te wszystkie zadania i naukę-) i regularnie urządzam mordowanie mózgu (zdroworozsądkowe rzecz jasna), efektem czego nie chce mi się potem więcej myśleć o tym, że być może będę musiała jednak tę maturę poprawiać:/
Ale gdy trafi się TO skomplikowane zadanie, kt rozwiąże poprawnie, to normalnie jestem królem na pół dnia:-)

I jak biegam. Czasem biegnę i się śmieje sama do sobie.bo wiem, że może się udać:-)
miłe uczucie (normalnie się rozmarzyłam, tfu:/)

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości