Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Melatonina »

vanilis pisze:Chemie . Chemie poprawiam , ale to biologie cisnelam najwiecej . No zostalo mi jeszcze troche genetyki i eko i ewolucjonizm a potem powtorka bo niestety mam wrazenie ze juz nic nie umiem z tego co sie nauczylam. Tez tak macie ?

Oj, strasznie boję się, że zapominam : D
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

ja myślałam o kierunku technik weterynarii, ale znam os na tym kierunku i mówi, że strasznie dużo nauki i ciągle jakiś egzamin. Więc chyba zły pomysł

warto się wogóle gdzieś zapisać, gdziekolwiek - dla zniżek biletowych:-)

dzięki, Melatonina:-) w praktykę rzecz jasna też poszłam
na razie będzie Hosser, o sensie Bukały pomyślę ew. potem jak będzie czas, co wątpliwe, no ale:-)

iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: iwantmore »

co sądzicie o kierunku kosmetologia ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: randomlogin »

Kazdy kierunek zzera czas i ectsy. A tylko dla biletow lepien chyba szkole policealna, nawet jesli znizki mniejsze.

Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Reptilia »

vanilis pisze:Chemie . Chemie poprawiam , ale to biologie cisnelam najwiecej . No zostalo mi jeszcze troche genetyki i eko i ewolucjonizm a potem powtorka bo niestety mam wrazenie ze juz nic nie umiem z tego co sie nauczylam. Tez tak macie ?

Im bliżej maja tym mam takie wrażenie coraz częściej -:-

A mam do Was pytanko, czy mieliście doczynienia z Maturalnie czy zdasz z Biologii? Jest warte zakupu? bo szukam jakiegoś fajnego zbioru, żeby było dużo zadań maturalnych. Bo Witowski trochę mi nie odpowiada, a myślałam tez nad Personą ? Co polecacie ?
Awatar użytkownika
natss
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2014, o 19:04

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: natss »

Jestem tu pierwszy raz, więc nie bijcie jeśli już było to pytanie Co myślicie o kierunku elektroradiologia? Oczywiście najpoważniej myślę o lekarskim, ale kto wie co maj przyniesie
vanilis
Posty: 45
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:31

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: vanilis »

Persona w zasadzie wg mnie dobra do takich szybkich powtorek ale do wycwiczenia zadan maturalnych to nie zbyt

Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Reptilia »

vanilis pisze:Persona w zasadzie wg mnie dobra do takich szybkich powtorek ale do wycwiczenia zadan maturalnych to nie zbyt
A co do wyćwiczenia? Bo jestem normalnie zakręcona tyle jest tych różnych zbiorów / Co do chemii zdecydowałam się po Witowskim i Pazdrze na Persone, to z biologią nie wiem kompletnie oprócz arkuszy oczywiście
vanilis
Posty: 45
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:31

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: vanilis »

Ja sie chyba zabiore za maturalnie ze zdasz i abc .

Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

mogę zapytać, którego potwora bardziej boicie i czemu? i kt poświęcacie więcej czasu? mam na myśli czas na zadania, bo wiadomo, że teorii w biologii jest więcej, no i jest trudniejsza

a tak pytam, z ciekawości:-)

Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Wyżlin »

Chyba bardziej boję się jednak biologii
a ostatnio poświęcam więcej chemii
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

no właśnie pomyślałam, że w sumie głupie trochę to moje pytanie. Pewnie wielu osób bardziej jednak drży przed biologią ze względu na klucz. Choć ja np. boję się chyba jednak tej chemii bardziej:/ robię śmieszne błędy i niekt tematy chwilowo są nieprzyswajalne dla mojego mózgu

ale. Damy radę-)
chyba:/

edit: ostatnio trafiło mi się zadanie (chyba Zielona Sowa) o wyżlinie:-):-)
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: chemik1212 »

Wyżlin: W Polsce jest uprawiany jako roślina ozdobna, czasami przejściowo dziczeje.
Ej, Wyżlin- już zdziczałaś?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości