Jak znale¥ć powołanie?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Jak znale¥ć powoŁanie?

Post autor: żabka »

Ron_Advocate pisze: Sam planuje ukończyć studia na dwóch kierunkach- lekarski i farmacje i nie widzę tutaj najmniejszej sprzeczności a już napewno problemu.
gratuluje ambicji
malo jest chyba osob, ktore by sie na to zdecydowaly, osobiscie nie slyszalam nawet o takim przypadku, a ja tam zostaje przy planach studiowania samej farmacji
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Jak znale¥ć powoŁanie?

Post autor: GoodWolf »

ŻABKA napisała= gratuluje ambicji
malo jest chyba osob, ktore by sie na to zdecydowaly, osobiscie nie slyszalam nawet o takim przypadku, a ja tam zostaje przy planach studiowania samej farmacji

A ja przy planach studiowania ochrony środowiska
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: Jak znaleĽć powołanie?

Post autor: Madja »

Ja popieram Bagathe
bagatha pisze:hmmm
ja mysle,ze zacznij syudiowac medyne, a jak bedziesz juz na conajmniej 3 roku jednoczesnie podejmij biotechnologie.
Jednoczesne zaczynanie obydwu kierunków będzie bardzo trudne, bo trudno jestwskoczyć w tok nauki na pierwszym roku, a tym bardziej na dwóch kierunkach. Więc jak mówi Bagatha - postudiuj trochę jeden kierunek, a dopiero potem zacznij nowy.
Pozdrawiam
kuba

Re: Jak znale¥ć powoŁanie?

Post autor: kuba »

zacznij od medycyny, bedziesz miał świetne dodstawy do biotechnologii medycznej, potem mozesz podjąć odpowiednią specjalizację, np. mikrobiologię lekarską, cytologie,etc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości