Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.

Jaka torba na zakupy jest Twoja wymarzoną?

Czas głosowania minął 3 lis 2007, o 11:37

foliówka
3
7%
papierowa płatna
4
10%
papierowa tylko piekarniana(bezpłatna)
7
17%
z trwałego materiału do ponownego użycia płatna
21
50%
koszyczek=]
7
17%
 
Liczba głosów: 42

Viper
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2008, o 13:40

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: Viper »

Ja obojetnie gdze jestem w Sklepie czy to w Hipermarkecie czy też w osiedlowym Sklepiku to zawsze szukam jak najwiekszych reklamowek jednorazówek a po przynioseniu towaru w tych zwykłych jednorazuwkach to te reklamowki jednaruzowki przeznaczam na zbieranie domowych smieci a puznje ich świadomie wyrzuczam do kontynera i puznje trafiaja na wysypisko smieci.
A ja sobie nie wyobrazam zeby z Polskich Sklepikow znikneli te jennorazowki zwykle bż blatne .bo mnie nie stac na kupie tych ekologicnych torep poniewarz sa jak dla mnie i dal połowy Polakow za drogie .
Proszę o komęntarze kto urzywa jednorazuwek tych zwykłych a puznje w nich smieci wyności i one trawiaja na wysypisko ja tak robiię i mam taką nadzieje ze to potrwa ok 100 lat te zwykle reklamowki sie utrzymają w calej Polsce .
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: krzysiek j »

Viper pisze:A ja sobie nie wyobrazam zeby z Polskich Sklepikow znikneli te jennorazowki zwykle bż blatne .bo mnie nie stac na kupie tych ekologicnych torep poniewarz sa jak dla mnie i dal połowy Polakow za drogie .
Torba za złotówkę która wystarczy na Bardzo długi czas i pomieści dużo Towarów jest za droga
Viper
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2008, o 13:40

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: Viper »

A wogule co wam przeskadzajom te reklamowki jednorazowe zwykłem ja już najbardziej lubie bo dla tego ze są za fryko rozdawane .A t tory niby eokolicne ceba za nie placić to ja nie chem placić za takie reklamowki wolę mieć te reklamowki zwyklem za darmo i zakupy przynościć do domu i je przeznaczm na odpady domowe i do kontynera i puzjen śa wyworone na wysypisko ogulne i to chyba najlepsze rozwiązamia.

NIE ZABIERAĆ REKLAMOWEK JEDNORAZWOYCH ZWYKŁYCH BO TE SA NAILEPSZE I DOS WYTRZYMAŁE
cahala

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: cahala »

Moim zdaniem Viper to pokemon bo to aŻ niemoŻliwe Żeby było prawdą sorry za off
Viper
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2008, o 13:40

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: Viper »

Tak ja tak postępuję i mi szkoda wydać kasy na worki na śmieci to ja zawsze wymościć mam zamiar w tych zwykłych reklamówkach i chyba mik mi tego zabronić nie może bo ja sam zdecydowałem tak a nie inaczej i tak powili wyszysczy się dostosować do mojego najlepszego planu takim jak ja stosuje a te reklamowi zwykle to powini zniknąć dopiero po roku 2108 a nie teraz
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: badger »

Viper pisze:a te reklamowi zwykle to powini zniknąć dopiero po roku 2108 a nie teraz
ciekawa propozycja, dlaczego tak uważasz?
i proszę pisz trochę bardziej po Polsku
muchda
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 18:16

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: muchda »

Jeśli chodzi o ankietę to używam tylko tych wielokrotnego użytku - matriałówki. A swoją drogą fajnie jak spotykam ludzi z takimi torebkami odącymi do sklepu, marketów itd.
konturek

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: konturek »

Najbardziej ekologiczne będzie przyniesienie produktów ze sklepu do domu po prostu trzymając je na rękach, chociaż z niektórymi produktami byłoby ciężko.
Alf
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2008, o 09:40

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: Alf »

tylko niektórch produktów się nie da przynieść w ręku i dla tego są jednak poczebne te reklamówki zwykłe foliówki ponieważ oni spełniaja normę dla środowisko i ich wogule nie zatruwaja powietrza jak te wasze niby ekolgicne reklamówki są zrobione z dodatkiem jakies chemii dla tego bardzej grożom na srodowisko i ja tych reklamówek ekolgicnych nie kupie nigy bo na to szkoda kasy A ja jestem wyłoncnie za reklamówkami zwykłymi foliowymi poniewarz są dostepne za darmo i można ich wykorzystać naprzyklad po przynieieniu zakupów w tych reklamówkach foliowych to moża ich rzeznaczyć naprzykład na domowe smieci róznego typu napzykład jak butelki papierki obierki puszki itp i to puzjen wszystko wynieść do jednego konynera na smieci i już mnie to nie interesuje gdze te reklamokwi zwykle trafiom czy na ogule wysypisko smieci i jest probrem z głowy ja się pożbyłem tej nailepszej reklamówki foliowej i jest wszystko jak w naiporzadnie i jest ok i dla tego zaleczam żebyscie zawsze korzystali tylko wyłoncnie z reklmaówek foliowych zwykłch których w sklepach jest pod dostatkiem i są za darmo
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: Theos »

Po pierwsze Twoja ortografia mnie przeraża, po drugie wygadujesz głupoty mówiąc, że reklamówka posłuży Ci jako śmietnik, nie masz w domu zwykłego kosza na śmieci? Po trzecie nie chce mi się wierzyć, że nie stać Cię na zakup koszyka, tudzież jakiejś torby ekologicznej, która może Ci służyć bardzo długo.
konturek

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: konturek »

Zwykłe reklamówkispełniają normę dla środowiska (cokolwiek chciałaś przez to powiedzieć) i są bardziej ekologiczne od ekologicznych siatek, bo nie zatruwają środowiska? Bzdury.
Co do ortografii to brak mi słów.
krzysiek j
Posty: 419
Rejestracja: 24 sty 2008, o 19:23

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: krzysiek j »

Theos pisze:Po trzecie nie chce mi się wierzyć, że nie stać Cię na zakup koszyka, tudzież jakiejś torby ekologicznej, która może Ci służyć bardzo długo.
Alf, a na komputer, internet i prąd stać cię. To maks. dwa złote, na ok. dwa lata
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Jaka torba na zakupy? Ekologiczna czy ...?

Post autor: badger »

Lepiej mu nie odpisywać. Alf i Viper to ta sama osoba. Sprawdzone po ip. Zwykły forumowy troll.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości