jakaś szansa (?)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bagatha

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: bagatha »

pamietasz jakiej? napisz cos wiecej, bo tak bede z Ciebie wyciagac.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: Guru »

kiedys chodzilem po stronkach roznych uczelni, i na niektorych bylo cos takiego jak test z umiejetnosci studiowania, konieczny do napsiania. nie pamietam juz jakie kierunki sprawdzalem, ale chyba medyczne.
bagatha

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: bagatha »

hmmm.zaskoczyles mnie! choc mam wrazenie,ze juz mi sie to obilo o uszy.

ale w sumie jak to rozumiec: umiejetnosc studiowania?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: Guru »

wydaje mi sie ze to cos na zasadzie testu logicznego rozumowania, jakiegos podejscia do studiow, odpowiedzialnosci, choc nie wszystkie te rzeczy da sie wykazac poprzez test.
bagatha

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: bagatha »

Guru pisze:wydaje mi sie ze to cos na zasadzie testu logicznego rozumowania, jakiegos podejscia do studiow, odpowiedzialnosci, choc nie wszystkie te rzeczy da sie wykazac poprzez test.
no wlasnie, moim zdaniem umiejetnosci studiowania nabywa sie chyba na dzien przed ich ukonczeniem, choc i tak jest to pewnie tylko zludzenie ) dlatego nie nazwalabym tego testu umiejetnoscia studiowania.

ale w sumie poza nazwa brzmi to logicznie:)


"TEST UMIEJÊTNO¦CI STUDIOWANIA

Test złoŻony z tekstu i odnoszących się do niego około 100 zadań będzie wymagał uwaŻnego przeczytania kaŻdego fragmentu i rozwiązania podanych do niego zadań
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: Guru »

ciezko wymagac kogos umiejetnosci studiowania sensu stricte przed rozpoczeciem studiow, nazwa chyba niezbyt trafiona.
musze popatrzec czy jeszcze gdzies cos takiego jest, ale w poznaniu na medyczna nie ma. o ile dobrze patrzylem.
bagatha

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: bagatha »

nie ma napewno chociaz znajac ich zdolnosci, do czasu egzaminu moze sie wiele zmienic.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: Guru »

lepiej niech nic juz nie kombinuja i dadza sie ludziom spokojnie przygotowac
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: jakaś szansa (?)

Post autor: Asia:) »

ale test umiejętności studiowania w sensie, że każdy kandydat ma to napisać, i po tym oceniają czy się nadaje ciekawe. gdzie to jest
a co do tematu - wszystko jest możliwe dużo samozaparcia, czas poświęcony na naukę, ew jakieś kursy zresztą myślę, że osoby z profilu humanistycznego są w niewiele gorszej sytuacji niż osoby z profilów biologiczno-chemicznych, w których biologia, chemia czy fizyka nauczane są, ze tak powiemna odwal się P więc nie rezygnuj z marzeń, i uparcie dąż do celu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości