Jaki kierunek wybrać? Doradzcie bo zwariuje

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Mateooooo
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, o 16:35

Jaki kierunek wybrać? Doradzcie bo zwariuje

Post autor: Mateooooo »

W tym roku zdawałem mature z biologii i chemii rozszerzonej. Niestety nie poszło rewelacyjnie, nie dostałem sie na to co chciałem i teraz nie wiem co robić, chce zdawac mature z chemii za rok i zamierzam iść na chemie na Politechnikę Wrocławska. Uważacie ze ten kierunek i wiedza uzsykana na tych studiach pomoże mi w zdaniu matury za rok? Ewentualnie dostałem sie jeszcze na biotechnologie na Uniwersytet Przyrodniczy Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuje
Joteczka
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2014, o 21:16

Re: Jaki kierunek wybrać? Doradzcie bo zwariuje

Post autor: Joteczka »

Sprawdź przedmioty jakie są na 1 roku. Do matury da Ci to mało ale wyjdziesz z domu . może jakiś typ zadań się pojawi. Ale nawet na np. czystej biologii możesz nie dowiedzieć się zbyt dużo do matury Znam osobę która studiowała 3 lata chemię i chemii nie poprawiła. To kwestia indywidualna
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Jaki kierunek wybrać? Doradzcie bo zwariuje

Post autor: mrsdavis »

Przedmioty na studiach, mimo że nazywają się tak samo jak te w liceum, zazwyczaj nie mają z tymi szkolnymi wiele wspólnego. Chcesz, to studiuj, ale nie nastawiaj się, że to pomoże Ci w przygotowaniach do matury.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Jaki kierunek wybrać? Doradzcie bo zwariuje

Post autor: mis koala »

Ja też znam osoby i to nei jedna tylko kilka które poprawiały chemię i je nie popawiły lub poprawiły ją niewsytarczajaco dobrze. Niby się skzolisz douczasz w trakcie studiów, ale to i tak gó*** daje większości. Czesto też doszukujesz się na siłę haczyków i uwalasz na najprosztszych zadaniach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości