Jaki temat na olimpiadę?

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Gość

Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Gość »

Hej!jak inni równieŻ mam ochotę na tą olimpiadę, ale nie mam Żadnego pomysłu.Zastanawiałam się nad obserwacją motyli na określonym obszarze, ale stwierdziłam,Że to jest dla mnie za trudne, bo nie jestem obsesyjnie zainteresowana motylkamirosze pomóŻcie
Mery

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Mery »

Teraz to juŻ troche za późno. Na wymyślenie tematu masz czas od dziś do 31 marca 2006.
Mi¶

olimpiada biologiczna

Post autor: Mi¶ »

Lepiej jak się ludzie pytają teraz niŻ miesiąc przed terminem
Kuba
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2006, o 15:51

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Kuba »

Może ineligencja roślin - w jednej książce czytałem że jak sie je podłączy do maszyny prawda - fałsz to one czują. Np. ktoś podpali jej listek, wyjdzie z pokoju. Teraz wchodzą osoby i dopiero jak wejdzie podpalacz to maszyna zaczyna pikać czy rysować większe kreski. Ja ktoś zrobi ten temat to niech mi wyśle maila czy tak jest na prawdę
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Chlamydocassis »

Kuba pisze:Może ineligencja roślin - w jednej książce czytałem że jak sie je podłączy do maszyny prawda - fałsz to one czują. Np. ktoś podpali jej listek, wyjdzie z pokoju. Teraz wchodzą osoby i dopiero jak wejdzie podpalacz to maszyna zaczyna pikać czy rysować większe kreski. Ja ktoś zrobi ten temat to niech mi wyśle maila czy tak jest na prawdę
Masz może jakiegoś linka do tej informacji bo chętnie dowiedziałbym się coś więcej.
Kuba
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2006, o 15:51

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Kuba »

Niestety nie. Czytałem o tym wKsięga jego ksiąg". Nie wiem czy jest to dość wiarygodna książka, ale warto sprawdzić, niestety nie umiem takiego cacka zrobić.

ps 1: napisz jeśli to sprawdzisz
ps 2: odpowiedz w moim temacie
Kuba
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2006, o 15:51

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Kuba »

No weekend minął a tłumacznia nie ma
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Chlamydocassis »

Patrz post wyżej- jest napisane jeśli znajdę czas. Najwyraźniej go nie miałem. Skoro tak Tobie na tym zależy możesz też próbować tłumaczyć.

Powodzenia
Kuba
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2006, o 15:51

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Kuba »

Wiesz lepsze jest tłumaczenie ludzkie niż komputerowe - licze że to przetłumaczysz podczas nadmiaru czasu. Pozdrawiam, bo chyba tobie ostatnio podpadłem
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Chlamydocassis »

Troszeczkę ale masz u mnie przebaczone
bociek

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: bociek »

tez nie mam tematu moze mi pomozesz :(
syla

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: syla »

nie mam tematu na prace biologiczna pomozcie :(
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Jaki temat na olimpiadę?

Post autor: Chlamydocassis »

bociek pisze:tez nie mam tematu moze mi pomozesz
nie mam tematu na prace biologiczna pomozcie
Napiszcie co Was interesuję i temat wymyślimy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości