jaki wybrac kierunke na studiach?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
qwert

Re: Moze lesnictwo

Post autor: qwert »

chcesz wybrać lesnictwo to dobrze się zastanów bo to kierunek dla naprawde zainteresowanych. Potrzeba często duŻo wlasnej determinacji i wyzeczeń aby zaliczać wszystkie działy, straszna jest statystyka. A i co po leśnictwie: i tu problem brak jakielkolwiek pracy zwiazanej z lesnictwem.
Elka

MoŻe leśnictwo

Post autor: Elka »

Czemu straszysz? Statystyka jest spoko i moŻna z tego mieć nawet 5

A praca? Po kaŻdym kierunku jest cięŻko, ale jednak sporo ludzi studiuje :lol: Warto studiować, leśnictwo teŻ!
:nietoperek:
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

a co powiecie na specjalność Mirobiologia ?
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

a gdzie znajdziesz prace po mikrobiologi
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

No w wielu gałęziach przemysłu no i laboratoria , medycyna jest wiele moŻliwości.
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

w Polsce ostatnio laboratoria przeŻywają kryzys. Sama mam dylemat jaką wybrać specjalizację
bambus

laboratoria mikrobiologiczne w Polsce, ale czy jest praca?

Post autor: bambus »

Anonymous pisze:w Polsce ostatnio laboratoria przeŻywają kryzys. Sama mam dylemat jaką wybrać specjalizację
Powstało teraz wiele pryawnych labaratoriów, które chętnie zatrudnią dobrych specjalistów, zawsze będzie praca dla specjalistów. A państwowe placówki badawcze to inna bajka, tam rzeczywiście moŻe być cięŻko z pracą.
Gość

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: Gość »

do takich placówek najchetniej przyjmują chemików wiem bo sama sprawdzałam w internecie oferty pracy. niestety dlam biologów nic nie ma chyba , Że etat w szkole
zak³opotana

Re: laboratoria mikrobiologiczne w Polsce, ale czy jest pra

Post autor: zak³opotana »

Anonymous pisze:do takich placówek najchetniej przyjmują chemików wiem bo sama sprawdzałam w internecie oferty pracy. niestety dlam biologów nic nie ma chyba , Że etat w szkole
Eeee, nie do końca to prawda. Jak firma poszukuje mikrobiologów to nie zatrudnia chemików. Chemicy tak, ale w ochronie środowiska. Ale samych chemików nie zatrudnia się w laboratoriach np. badających DNA. Tam potrzebne są teŻ osoby z wykształceniem biologicznym/biotechnologicznym.
ally_op

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: ally_op »

Anonymous pisze:Jeste w 2 klasie LO, na profilu biologiczno chemicznym, z chemia leŻe nie mam pojęcia co wybrać gdzie iść na studia moŻe mi podrzucicie jakieś pomysły?
mam taki sam problemtez jestem w 2 kl. na tym profilu. mysle nad biologia i geologie,specjalnosc -ochrona przyrody na UJcie.ale nie wiem czy to dobry wybor. POMOCY.troszke mnie to wszystko przeraza.mozecie cos powiedziec o tym kierunku
z gory dziekuje :love:
Mi¶

biologia geologia ...

Post autor: Mi¶ »

ally_op pisze:
Anonymous pisze:Jeste w 2 klasie LO, na profilu biologiczno chemicznym, z chemia leŻe nie mam pojęcia co wybrać gdzie iść na studia moŻe mi podrzucicie jakieś pomysły?
mam taki sam problemtez jestem w 2 kl. na tym profilu. mysle nad biologia i geologie,specjalnosc -ochrona przyrody na UJcie.ale nie wiem czy to dobry wybor. POMOCY.troszke mnie to wszystko przeraza.mozecie cos powiedziec o tym kierunku
z gory dziekuje :love:
DuŻo juŻ było o biologii na tym forum, większa część źle się wypowiada o tym kierunku, zwłaszcza o bviologii na ujocie. Ageologia,specjalność -ochrona przyrody na UJocie - nie wiem, moŻe ktoś zna ten kierunek?
speedrw
Posty: 104
Rejestracja: 23 lip 2005, o 01:00

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: speedrw »

Czy ktoś wie czy na UG jest matematyka ?
basia

Re: jaki wybrac kierunke na studiach?

Post autor: basia »

chce iść na kierunek biologiczny ale nie wiem co po tym będe miala,gdzie znajde prace
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości