jaki wyniki z biol i chem razem?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kasq5
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2009, o 21:46

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: kasq5 »

tyle skromność czasem nie jest falszywa, wiele osob(np ja:P) nie bylo wybijającymi się orłami, udalo im sie jednak napisac swietnie mature i sami nie wierza w to ze mogli byc lepsi od tak duzej liczby osob by dostac się na tak oblegany kierunek jakim jest medycyna tylko znajduja dziure w calym ze pewnie ta matura wszystkim tak dobrze poszla ze i tak oni sie nie dostana:P i ja naleze do takich osob, chociaz szczerze to juz mi troche przeszlo i wiem ze jak nie z pierwszej to z drugiej listy sie dostane na wybrana uczelnie
werka.wer
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2009, o 22:02

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: werka.wer »

w Gdańsku pierwszy próg to 182.
szczerze mówiąc trochę się przeraziłam. Wątpię żeby spadł o 20 punktów i pozwolił mi się dostać.

Ciągle ta niepewność.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: moreno »

Ciągle ta niepewność.
werka.wer, mogę Cię pocieszyć? Tu nie ma niepewności, na pewno nie spadnie 20pkt, ja mam 14pkt mniej i uważam że nie mam żadnych szans. Za dużo ludzi.
werka.wer
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2009, o 22:02

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: werka.wer »

. pogodziłam się z tym, że się nie dostanę na lekarski.

a z tą niepewnością to bardziej chodziło mi o farmację. nie wiem czy mi wystarczą te 163 punkty.

A Ty się nastawiasz na lekarski od dawna.? Czy inny kierunek też by Cię urządził?
Ja pewnie za rok postaram się poprawić maturę. z biologii.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: moreno »

Ja składałem tylko na stomę, ale tam też nie da rady, może będzie 2-3pkt niżej ale to i tak za dużo
werka.wer
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2009, o 22:02

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: werka.wer »

ja na stomę składałam tylko do poznania. ale tam też pewnie będzie bardzo wysoki próg.
. ale jak nie teraz to za rok

Powodzenia
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: jaki wyniki z biol i chem razem?

Post autor: moreno »

tyle że ja już czekam rok i dłużej nie mam zamiaru.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości