Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Myszy
11
7%
Myszoskoczki
5
3%
Chomiki
33
21%
Koszatniczki
6
4%
Szynszyle
33
21%
Świnki morskie
20
13%
Króliki(to zajęczaki,ale je też mogę zaliczyć do ankiety)
17
11%
Inne
29
18%
Nie cierpie gryzoni!
4
3%
 
Liczba głosów: 158

koszatniczka
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2006, o 18:46

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: koszatniczka »

To prawda, że koszatniczki odrzucają ogonek jak ktoś (coś) je za niego złapnie, lub gdzieś utknie. Wiem z własnego doświadczenia. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale przy sprzątaniu klatki, jakoś musiałam zachaczyć o ogon jednej z moich koszatniczek i rzeczywiście go odrzuciła, zostałą tylko kostka, (to może zabrzmi trochę makabrycznie) która powoli uschała aż w końcu odpadła (bo nie wiem jak to inaczej opisać). A poza tym zdarzyło się raz czy dwa, że młodsze kosze odrzuciły ogonki, ale nie wiem jak i kiedy, bo mnie przy tym nie było. Przypuszczam, że jakiś inny kosz musiał ugryźć go w ogonek i biedny koszatnik go odrzucił. Koszatniczki w ogóle obrgryzają wszystko co popadnie (jak to gryzonie), w tym także i swoje ogonki. Często widziałam jak ogonki sobie gryzą, ale nie ze złości, tylko po prostu, bo im w łapki wpadły. To było nawet trochę zabawne gdy jeden kosz sobie siedział, nie wiem jadł czy robił coś tam innego, drugi brał w łapki jego ogonek i zaczynał podgryzać na co ten pierwszy odpowiadał odgłosem zirytowania, cały się spinał i odskakiwał (nie umiem za bardzo tego opisać, trzeba wiedzieć jaki odgłos wydają ziirytowane kosze). Nie wiem czy przypadkiem nie mam gdzieś jakiegoś zdjęcia z koszatnikiem po odzuceniu ogonka, w ogóle miała sporozdjęć moich koszatniczek, ale nie wiem gdzie są (?).

[ Dodano: Pią Lip 14, 2006 13:09 ]
Natalia pisze:koszatniczka - po prostu trzeba często sprzątać i używać najlepiej ściółki Cats Dream/Cats Best ).Wtedy smrodek tak nie przyszkadza.
Co do ściółki to nie zastanawiałam się nad nią specjalnie, kupowałam taką jak w sklepie była (więc pewnie taką sobie), a co do sprzątania, to w penym momencie musiałam sprrzątać codziennie a i tak dosłownie po kilkunastu minutach, z bliska było już czuć ten charakterystyczny mysi zapach, po prostu miałam dużo, bardzo dużo myszek (przez co niestety musiałam co jakiś czas odwozić część do sklepu).
Paweł14
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2006, o 21:47

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Paweł14 »

Chodowałem 3 lata chomiki ale zdechły i przestałem dlatego też je wybrałem

Myśle więc jestem(.)
wision656

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: wision656 »

Mawr pisze:O tak najbardziej Kocham Myszki w tygodniu zabijam ich 3-4. :evil:
Faktycznie nie morderca ale swir psychol debil
Monicca
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2006, o 23:34

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Monicca »

A ja uwielbiam moje 2 chomiczki sa kochane i malo problemowe
Kamyczek87
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 20:11

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Kamyczek87 »

Ja mam 6 myszy,które są cudowne,jednak zaznaczyłam inne,bo uwielbiam już od dawien dawna orzesznice z rodziny pilchów.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Agusia »

A ja uwielbiam moje 2 szynszyle .
To ciekawe gryzonie, towarzyskie i ruchliwe, a do tego nie śmierdzą i nie uczulają .
1.jpg
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Marcin I. »

Najciekawsze jest to co nieznane! Pilchy - chociaż wiemy o nich coraz więcej!
jusinka:)

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: jusinka:) »

ile kosztują koszatniczki
ada10
Posty: 6
Rejestracja: 5 lis 2006, o 20:14

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: ada10 »

Ja najbardziej lubię króliczki.Na moim przyjęciu miałam ich cztery ale tata je powydawał .tymczasowo mam psa-Aza. no to ja bede wpadac na to forum heheheh narka.papapapap




PAMIĘTAJCIE!
NIE MÓWCIE ŻE NIE LUBICIE ZWIERZĄT!I ONE MAJĄ UCZUCIAONE WAS KOCHAJĄ
Asiula
Posty: 45
Rejestracja: 30 paź 2006, o 17:27

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Asiula »

Świnki M. Mam dwie i stwierdzam , że to kochane zwierzaki
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Anex »

Agusia pisze:A ja uwielbiam moje 2 szynszyle .
To ciekawe gryzonie, towarzyskie i ruchliwe, a do tego nie śmierdzą i nie uczulają
Też uwielbiam szynszyle. A niby są rzadko spotykane. U mnie w mieście nie ma w zoologicznym. Szkoda, że sa drogie jak na gryzonie, bo bym chętnie kupiła całą gromadke.
Kochanek chomika

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Kochanek chomika »

ja najbardziej lubie chomiki ale jednego przypatkiem zakopałem Żywego bo myślałem Że nie Żyje ale on po prostu zapad w sen zimowy(jest kilka takich ras) :/ :roll: :(
asia

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: asia »

szynszyle :) :yahoo:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość