Jakie książki do nauki niezrozumiałych działów z biologii

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Jakie książki do nauki niezrozumiałych działów z biologi

Post autor: persil1991 »

Od siebie polecę notatki maturalne persila", których jestem autorem. Napisałem je jako uczeń liceum, klasy humanistycznej z myślą o przygotowaniach do matury. Obrałem cel: medycynę. Ciężko mi było uczyć się prosto z książek, właśnie z powodów wspomnianych w tym temacie. Niektóre działy opisane są w sposób niezrozumiały, mimo że często są bardzo proste! Momentami miałem wrażenie, że autorzy podręczników celowo tak mącą, by nauczyciele czuli się potrzebni

Tak więc korzystając z książek różnych wydawnictw, drobnej pomocy nauczycielki, internetu (także forum) stworzyłem właśnie notatki. Prosty język, własne schematy czy rysunki, wszystko przejrzyste. Później uczyłem się tylko z notatek, a wspomniany cel udało się osiągnąć bez problemu

Same notatki cieszą się sporą popularnością i bardzo dobrymi opiniami, możesz poczytać korzystając z googla W razie zainteresowania, zapraszam po próbkę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość