Jakie licea skończyli studenci umed w Łodzi ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
[summit]
Posty: 73
Rejestracja: 8 mar 2011, o 21:05

Re: Jakie licea skończyli studenci umed w Łodzi ?

Post autor: [summit] »

Ja tylko powiem tyle, że ludzie z małych miasteczek również dostają się na UMed, mimo uczęszczania podrzędnych szkół. Jak ktoś zdolny i/lub pracowity, to w każdej szkole się nauczy.

Moja szkoła w jest niewielkim mieście, a w rankingu perspektyw w tym roku była na 234. miejscu, jednak co najmniej 7 osób dostało się na medycynę, z czego 5 na bank idzie do Łodzi (w tym dziewczyna, która dostała się na UJ), no i ja jedna na stomatologię, ale to nie dlatego, że ludzie się nie podostawali, tylko nie byli tym kierunkiem zainteresowani.
belpherka
Posty: 52
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:40

Re: Jakie licea skończyli studenci umed w Łodzi ?

Post autor: belpherka »

szykiela pisze:Ja kończyłam III LO. Polecić mogę tę szkołę ze względu na chemię P Pozdrowienia dla belpherki od uczennicy z IIIc ^^ A co do tego patronatu, to zmiana, jaka z nim nadeszła, polegała na powieszeniu złotej tabliczki i zaproszeniu nas na zwiedzanie uczelni konkretnego dnia
Przede wszystkim dziękuję za pozdrowienia.
Co do patronatu, to w ubiegłym semestrze to się dopiero zaczęło więc Wy zbytnio nie skorzystaliście ale może teraz się jakoś bardziej rozwinie, choć to chyba na tym właśnie polega, że uczniowie tych szkół moga tylko brać udział w zajęciach oferowanych w ten sposób szkołom przez UMed.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości