Jakie wg Was są najcięższe studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: jillian »

Słuszalam że w Krakowie na Akademii jest wysoki poziom jeżeli chodzi o hydrologie
paula

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: paula »

paula pisze:
ziomalka pisze:w pełni popieram wypowiedz, ze najwieksza trudność sprawia studiowanie tego, co daną osobe wogole nie interesuje Jeśli naprawde studiowanie danego kierunku jest dla okreslonej osoy pasją i sprawia przyjemność, bez względu na ogrom materiału, jaki naleŻy opanować, wszystko da się zrobić
waŻne zeby wiedzieć, co sie chce i dąŻyć do tego :yahoo: :yahoo: :yahoo:
To fakt studiując to co się lubi wogóle nie czuje się Że się uczy po prostu chłonie się wiedzę, to jest siła motywacji.
Nigdy nie mowilam tego o sobie. Ja studiuje dla pieniedzy. Jest ciezko ale idzie sie przyzwyczaic.
ma³piszonka

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: ma³piszonka »

] pisze:dobra moze nie na temat. ale patrzac na wyniki rekrutacji wychodzi na to, Że na farmację trudniej sie dostac niz na medycyne (na AM we Wrocławiu). :twisted:
Na lek jest wiecej miejsc
n2

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: n2 »

Najtrudniejsze sa studia na których jesteśmy jakiś tydzień przed sesją (a juŻ zwłaszcza poprawkową) :shock:

Co do farmacji: nawet nauka na technika (moŻna próbować przy nadmiarze czasu jako 2 kierunek, albo na urlopie) potrafi dać większy wycisk niŻ studia biologiczne. Ale jeśli Cię to interesuje to śmiało składaj papiery wlaśnie tam.
stapes
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2008, o 19:23

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: stapes »

Jestem na 2 semestrze medycyny. To prawda - studia sa ciezkie, ale sa to jedyne studia, na ktorych sie widze nie wyobrazam sobie siebie jako kogos innego, niż lekarza. Dlatego też zaciskam zeby i sie ucze - nauki jest dużo, ale do wszystkiego sie można przyzwyczaić. To jasne, ze przezyjesz szok, bo w liceum było luźno (ostatnio na chemii zrobiliśmy wszystkie związki organiczne w pół godziny :D:D), ale sam sobie wybrałem medycyne, świadomie i nie żałuje Musisz wybrac takie studia, jakie dadza Ci najwieksza satysfakcje - nie sugeruj sie opiniami innych, a nawet tym, ile będziesz zarabiac po takich studiach - na myslenie o takich rzeczach będzie czas potem. No i powodzenia
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Korczaszko »

stapes pisze:wszystkie związki organiczne w pół godziny
wszystkie parę (paręnaście?) tysięcy

[ Dodano: Sob Mar 29, 2008 22:47 ]
a w ogóle wszyscy mówicie że studiowanie daje w kość i w ogóle. moja siora śmieje się z moich nerwów, mówiącna pierwszym roku biotechnologii wyspałam sie pierwszy raz od 4 lat do tego miała wtedy stypendium naukowe twierdzi że nasze LO to twarda szkoła życia (choć ja jakoś tego nie odczuwam O.o). obecnie jest na V roku i zdania nadal nie zmieniła (mimo że obecnie ciągnie dwa kierunki )
shetanii
Posty: 226
Rejestracja: 25 lip 2007, o 23:19

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: shetanii »

Zależy kto co lubi, na mojej biologii trzeba sie uczyć systematycznie do kół i odpytek przez cały rok, z kolei na prawie ponoć w ciągu roku jest lajcik, za to tym więcej się trzeba uczyć do egzaminów A nawet jeśli materiału bywa dużo i ciężki to osłodą są dla mnie ćwiczenia, ostatnio na ekologii rozbieraliśmy wypluwki sów i rozpoznawaliśmy co jadła I pierwszego dnia po powrocie do domu po 3 wykładach byłam zachwycona
stapes
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2008, o 19:23

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: stapes »

Korczaszko pisze:stapes napisał/a:
wszystkie związki organiczne w pół godziny
wszystkie parę (paręnaście?) tysięcy
Inaczej - grupy związków organicznych :)
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

teologia jest ciężka hyhyhy
bot
Posty: 167
Rejestracja: 8 mar 2008, o 16:30

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: bot »

Dla mnie najtrudniejsze jest prawo, czego dowodzi ilość i powszechność fatalnych prawników.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Batha »

wszelkiego rodzaju humanistyczne. Zuoooo.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Andzia »

Najcięższe to studia związane z hutnictwem, górnictwem, metalurgią. tyle tam żelaza.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: zielenica »

humanistyczne
takie politologie. zieeewww
ja bym chciała na japonistykę jako drugie kierunek kiedyś - ale raczej nierealne P
neurobiologia mi się marzy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości