Jakie wg Was są najcięższe studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
cahala

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: cahala »

najcięŻsze studia? wg mnie takie pojęcie nie istnieje. dla kaŻdego będzie to coś innego. mimo, Że u siebie mam nawał kolokwiów i egzaminy się nawarstwiają to nie są one najcięŻsze poniewaŻ jest to coś co lubię. cięŻej byłoby mi np na historii bo tam musiałabym się męczyć. podsumowując najcięŻej byłoby tam gdzie byśmy sobie nie poradzili i gdzie musielibyśmy zmagać się z czymś kompletnie mijającym się z naszymi zainteresowaniami i priorytetami.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: rigor mortis »

najcięższe studia? wg mnie takie pojęcie nie istnieje
No ale tu przecież chodzi o licytację.
miałem w tym tygodniu 3 koła, wracam z długiego weekendu i 3 koła znowu mnie czekają
Ja miałem 4 koła, 2 odpowiedzi ustne, egzamin praktyczny i 2 egzaminy pisemne. Aha, dodam, że to wszystko w jednym dniu, a w przerwie jeszcze musiałem iść na WF. Więc sorry, z czym Wy do ludzi? Ktoś da więcej? ]

PS. Swoją drogą, to muszę się zobaczyć z moimi znajomymi studiującymi tę biologię na UAM. Skoro tak strasznie tam, to jeszcze chce ich zobaczyć, zanim wylądują na intensywnej. )
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Medycyna Lwów »

biologia - uśmiałem się, mam znajomą na biologii na SGGW (ponoć najlepsza w Polsce) i psychologii na UW jedncoześnie robi 2 fakultety i na wsyztsko ma czas, więc sie dziwię waszym opiniom, możliwe że zależy to od predyspozycji, nie wiem. ze swojej strony proponuje postudiować m-c medycynę i wtedy zobaczycie, co znaczy ciężko.
badger pisze:miałem w tym tygodniu 3 koła, wracam z długiego weekendu i 3 koła znowu mnie czekają 6 sprawdzianów w 2 tygodnie to chyba dużo
liczba kolokwiów, odp. i inncyh o niczym nie swiadczy - jedni maja 10 egzaminów i uczą sie do nich 10 dni, a inni 1 a powtarzaja do niego m-c.
cahala pisze:najcięższe studia? wg mnie takie pojęcie nie istnieje. dla każdego będzie to coś innego. mimo, że u siebie mam nawał kolokwiów i egzaminy się nawarstwiają to nie są one najcięższe ponieważ jest to coś co lubię.
tu sie zgadzam, jakbym mial studiować coś humanistycznego lub z zakresu elektroniki to chyba bym sie wykończył
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

Kaamil pisze:ze swojej strony proponuje postudiować m-c medycynę i wtedy zobaczycie, co znaczy ciężko.
hyhyhyhy
przypomina mi sie nauka do anatomii noc przed ]
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: ollciakus »

no medycyna świetna sprawa zwłaszcza na samym początku, kiedy w sumie się samemu nie wie jak się tego ma wszystkiego uczyc Padło na mnie ze mam aystentke ktora wymaga wiedzy z Bochenka ( to jest 5 tomow), gdzie inni asystenci pragna wiedzy z Krechowieckiego ( a to tylko 1 t) D
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

ollciakus pisze:Padło na mnie ze mam aystentke ktora wymaga wiedzy z Bochenka ( to jest 5 tomow)
Myśmy to nazywali Biblią. Na szczęście po uczelni chodziły streszczenia i tabelki, które znacznie ułatwiały naukę.
gdzie inni asystenci pragna wiedzy z Krechowieckiego ( a to tylko 1 t) D
Florek-Fluorek? To oni to jeszcze drukują ?
U nas jeszcze byłyWskazówki do ćwiczeń prosektoryjnych Sylwanowicza.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: zielenica »

ollciakus pisze:ja bym sobie najchętniej poszła na taki kurs z j.japonskiego. Ah
nxxx pisze:Ja rowniez, ostatnio dosc powazne myslę o japonskim, bo jakis trzeci jezyk moglby sie przydac
na UJ mają coś tam pomostowego dla studentów, naukę języków znaczy się - japoński też mają w porównaniu z kursami w Centrum Manggha to taniocha a jak nie to się sama pouczę (po maturach tak czy tak zacznę) - słyszę ten język po kilka razy dzinnie to osłuchana jestem P
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: ollciakus »

Morfeusz pisze:Florek-Fluorek? To oni to jeszcze drukują ?
U nas jeszcze byłyWskazówki do ćwiczeń prosektoryjnych Sylwanowicza.
no u nas na PAMie to obowiazuje nadal p współtwórcą przysłowiowej Kreski jest prof Czerwinski ktory nadal siedzi na katedrzep
wiadomo ze bedzie promowal swoja ksiazke p
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

no właśnie Czerwiński ma na imie Florian i dlatego książka była u nas nazywana Florkiem-Fluorkiem.
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: ollciakus »

smiesznie u nas sie na to mowi poprostu Kreska od nazwiska Krechowieckiego ]
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

ollciakus pisze:smiesznie
jeszcze byla piosenkaFlorek-Fluorek najlepszy dla medyka"
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Anea »

W takim razie pewnie ciężko znaleźć czas -zwłaszcza na lekarskim - na udzielanie się w organizacjach studenckich?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jakie wg Was są najcięższe studia?

Post autor: Padre Morf »

Anea pisze:W takim razie pewnie ciężko znaleźć czas -zwłaszcza na lekarskim - na udzielanie się w organizacjach studenckich?
Czas sie znajdzie. Wszystko zależy od tego w jakich organizacjach studenckich chcesz sie udzielać. Słowoudzielanie sie w zależności od organizacji oznacza nieco inną aktywność.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości