JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
paski91
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, o 13:47

JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Post autor: paski91 »

Witam jestem osoba która prowadzi amatorskie badania w sprawie ocieplenia klimatu planety!
Odkryłem co jest główna przyczyną zagrzewania planety!

W domu uruchomiłem piecyk który codziennie zagrzewałem do temperatury 75 stopni przez 2 miesiące po jego otwarciu wyleciało z niego bardzo gęste niewidoczne dla oka powietrzę nazwałem to GĘSTLINĄ

Czemu do 75 stopni ? gdyż blachy samochodów i dachów na słońcu zagrzewają sie do 75 stopni C.
Liczba takich blach wystawionych na słońce to około 10 miliardów punktów większych lub mniejszych!
Wychodzi na to że przez blachy do atmosfery wpada masa ogromnego ciepła i to właśnie ona spowodowała topnienie lodowców

Co wy na to ?
paski91
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, o 13:47

Re: JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Post autor: paski91 »

co do gęstliny która jest efektem ubocznym ciepła :

-wydziela się ona już w temperaturze 50 stopni Celsjusza

-drzewo na słońcu zagrzewa sie do 40 stopni Celsjusza wiec na słońcu nie stanowi zagrożenia!

-gęstliny nie ma w górach ponieważ jest ciężka i unosi się na terenach nizinnych

-Gestlina ma negatynwy wpływ na stan naszego zdrowia gdyż ogranicza dopływ tlenu do naszych płuc!
paski91
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, o 13:47

Re: JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Post autor: paski91 »

PROSZĘ O PRZEKAZANIE TYCH INFORMACJI OSOBIE ZAJMUJĄCEJ SIĘ POWAŻNIE OCHRONĄ ŚRODOWISKA
51608
Posty: 17
Rejestracja: 2 sty 2019, o 18:42

Re: JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Post autor: 51608 »

Rząd poinformowany, miejmy nadzieję, że nikt nie będzie chciał Cię uciszyć za odkrycie prawdy. Dziękujemy Ci za twoje poświęcenie w imię nauki. Press F
paski91
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, o 13:47

Re: JEDYNA PRAWDZIWA PRZYCZYNA OCIEPLENIA PLANETY

Post autor: paski91 »

odkryłem też że poziom wilgoci na planecie z każdym rokiem się zwiększa w przyszłości będziemy żyli we mgle która odetnie nas od promieni słońca będzie to trwać do momentu ochłodzenia się planety!!

KTO WIE JAK ZAWIADOMIĆ POLITYKÓW I PRZEKONAĆ ICH ABY ZAKAZALI WYSTAWIAĆ BLACHY NA SŁOŃCE !?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości