jeszcze raz na medycyne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

nie, raczey mi sie nie bedzie chcialo, a co to za impreza i gdzie?
tygrysiczka
Posty: 99
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 16:13

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: tygrysiczka »

spotykamy sie wszyscy na starym rynku o 20 a potem idziemy sie integrowac do deja vu pierwszaki integruja sie ze soba i ze starszakami OBECNOSC OBOWIAZKOWA milo poznac sie przed rozpoczeciem zajec.
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

trudno mi powiedziec czy pojde, moze bede miec cos innego do roboty, bez obrazy.jak chcesz porozmawiac to zapraszam na gg. super juz kogos znam mam na imie adam , milo mi
ja

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: ja »

Będę studiować pielęgniarstwo i poprawiać cały komplet przedmiotów(Biologia,fizyka ,chemia) i jeszcze raz startuje na medycyne
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

hejka,
a jak bedziesz sie przygotowywac
ja

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: ja »

Będę się uczyć z podręczników szkolnych(operon,zamkor,wsip i ze starych podręczników np Hosera),no i planuję rozwiązywać duŻó testów i arkuszy maturalnych.Poza tym na I roku pielęgniarstwa mam biologie z genetyką,biofizyke i biochemie.Więc ucząc się na studiach odrazu będę się uczyła do matury.A dodatkowo zapisałam się na kurs przygotowawczy do Instytut medicus(kurs obejmuje biologie,fizyke i chemie).
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

a myslisz ze ten kurs przygotowawczy cos ci da
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: kasik »

więc do waszego grona wpisuje sie i ja

też w tym roku mi sie nie udało na medycyne ale jak nie teraz to za rok
na ten rok wybrałam sobie kierunek o wdzięcznej nazwie rolnictwo
już mam plan i jest luźny co mnie niezmiernie cieszy , bo będe mogła sie swobodnie uczyć swoje a przedmioty mi sie poktywają - tj . botanike mam , której nigdy nie lubiłam a jak wiadomo jest na rozsz. bioloi i mam chemie nieorg. i org .
tak że gitara

bede sie uczyć z tych samych materiałów co w tym roku
testy persony z wszytskich przedmiotów - biola , chemia , fiza
+ wszystkie inne testy i arkusze , które mam w domu , tzn bede miała w akademiku

tak że powodzenia wszystkim i do zobaczenia na medycynie za rok .

[ Dodano: Nie Wrz 17, 2006 16:45 ]
aha zapomniałabym

MACIE JUŻ TĄ NOWĄ DEKLARACJE ?
JEŚLI TAK SKĄD JĄ WYTRZASNĘLIŚCIE ?
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

deklaracje czy czasami chodzi o deklaracje powtornego zdawania egzaminu maturalnego

a co do persony to jakos mieszane mam uczucia mysle ze czasy persony dawno minely jak czasy starej matury. a persona nie przygotowuje do nowej (wiem z doswiadczenia) ale mysle ze i tak jest najlepsza ksiazka z testami zamknietymi na rynku i warto sobie porozwiazywac co nieco, ale jak pod mature to odradzam.
pozdrawiam
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: kasik »

wiem właśnie że testy są jużmało przydatne ale jak sie robi testy to sie zapamiętuje materiał
teraz tylko wertowanie książek i arkusze, arkusze i jeszcze raz arkusze
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: vegul »

nic dodac nic ujac
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: kasik »

ja

Re: jeszcze raz na medycyne

Post autor: ja »

Tak sądzę,Że ten kurs coś mi da.Teraz są nowe zasady(zdaje się tylko jeden arkusz-tylko rozszerzony).A oni przygotowują właśnie pod kątem rozszerzenia.Poza tym mam znajomych ,którzy chodzili na ten kurs i się dostali na medycyne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości