Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: miniu »

no a na medycyne kole 90% trzeba. więc jeszcze lepiej"
Awatar użytkownika
catherine88
Posty: 100
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 15:23

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: catherine88 »

kurczę, u nas w Poznaniu na UP będą otwierać wet ale to w przyszłym roku dopiero
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Carmabelle1 »

No wiem wiem, medycyna to już w ogóle, ale wiem że są d=zdolni i ambitni którzy z pewnością się dostaną , czego im życzę
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Carmabelle1 »

catherine88 pisze:kurczę, u nas w Poznaniu na UP będą otwierać wet ale to w przyszłym roku dopiero
Poważnie? Myślałam że to tylko takie plotki, poza tym w grę wchodziła jeszcze Bydgoszcz ale myślałam ze w końcu na razie nigdzie nie otworzą nowego wydziału.

No nic, a Ty Catherine też się wybierasz?
orchidea19
Posty: 17
Rejestracja: 5 maja 2010, o 17:12

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: orchidea19 »

ja w sumie dużo nie przerobiłam tylko trzy ksiażki operonu i vademecum - niestety ale nie powtorzylam wzytkiego tak jakbym chciała i normalnie kuleje z botoaniki i zwierzaków

PS. czy moglibyście na nie zaglosować - link jest w podpisie tak w ramach rozrywki przedmaturalnej z biologii
Ostatnio zmieniony 9 maja 2010, o 16:20 przez orchidea19, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
catherine88
Posty: 100
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 15:23

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: catherine88 »

w Poznaniu będzie na bank zmienili już katedry na instytuty wiec to już 3/4 sukcesu kurczę,szkoda tylko że od przyszłego roku bo ja kończę teraz licencjat z biologii i chciałabym coś innego jeszcze zacząć
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: miniu »

zanim cokolwiek otworzą w Bydgoszczy to. nie liczcie na to tak samo jak nie ma co liczyć na normalne drogi
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Carmabelle1 »

Nie no jasne, nie ma co liczyć, tym bardziej że nie chcą tworzyć nowych wydziałów bo i tak jest mało pracy dla absolwentów już tych istniejących. Więc tak na prawdę nie ma co liczyć na nowe
Marcin_09
Posty: 41
Rejestracja: 1 lip 2009, o 18:34

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Marcin_09 »

Praktycznie od 3 misiecy biologie dzien w dzien powtarzamdzis juz spokoj mam nadzieje na malo pytan z zoologi ewentualnie zeby dalo sie wykombinowac na podstawie tekstu bo z tego to najgorzejgenetyka ekologia metabolizm komorka i caly czlowiek najlepiejco ma byc to bedzie.

W koncu nie pierwsza matura z biologii w moim zyciu a umiem zdecydowanie wiecej.


Tylko dlugopis i linijka tak ?


Powodzenia, przyda sie wszystkim.
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Anq007 »

ktoś tam pisał o uderzaniu się biologią Villego, ja proponuje książki pod poduszkę tylko Villego nie dawajcie, bo za duży i całkowicie nie wygodny
ale naprawdę, dziś sobie już odpuście, dotleńcie się, pooglądajcie coś nie wymagającego myślenia, relaks, relaks, relaks!
i jutro będzie super

happy19 - na farmacje w krakowie, w tym roku przyjmowali ludzi którzy mieli w sumie jakieś 165 punktów (na stacjo), a to w sumie jest dość łatwo zdobyć jeśli na chemii nie zje Cie stres i będziesz liczyć po 10 razy wszystko a bio. przecież Wy wszyscy bio umiecie doskonale
Skyia
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:45

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: Skyia »

SeNNsei pisze:A tym, którzy wymarzyli Kraków, abyśmy się tam spotkali
To ja też się dołączam!

A co do moich ostatnich przygotowań - przeglądam stosy Cogito, które mam w domu, większego wkuwania już dzisiaj nie planuję.
Marcin_09 pisze:Tylko dlugopis i linijka tak ?
Zdaje się, że tak. Też się nad tym zastanawiałam.
miniu
Posty: 416
Rejestracja: 8 maja 2010, o 18:44

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: miniu »

uprawnieni mogą dodatkowo wode
Awatar użytkownika
MuszkaAnuszka
Posty: 74
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 22:52

Re: Juz jutro, od dawna wyczekiwany dzień !

Post autor: MuszkaAnuszka »

Eh to już jutro.
Ciesze się że w końcu będę miała to za sobą ale wiem ze moglam przygotowac się lepiej.
Na szczescie nawet jesli pojdzie mi gorzej to mam jeszcze wyniki z zeszlego roku! D co prawda kiepskie ale sa:)
powodzonka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości