kandydaci 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
joko
Posty: 505
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:12

Re: kandydaci 2010

Post autor: joko »

z tym mailem to nie wiem, ja sie rejestrowalam dzisiaj i od razu mi przyszedl.
madlen7777
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 09:46

Re: kandydaci 2010

Post autor: madlen7777 »

a co jest takiego w tym meilu od uczelni? wpłacaliście już opłatę rekrutacyjną? jak już zosatnie zaksiegowana na uczelni to będzie to pokazane na koncie
Saugaro
Posty: 57
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:10

Re: kandydaci 2010

Post autor: Saugaro »

Kurde. Ja nie mogę się zalogować na swoje konto, bo nie dostałam meila z hasłem a przy odzyskiwaniu hasła mam że niepoprawny login wpisuję
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: kandydaci 2010

Post autor: PalmaKokosowa »

Saugaro, ale hasło samemu się wymyślało w czasie rejestracji, w mejlu przychodzi tylko informacja, na jakiej stronie są wyniki itp.
Saugaro
Posty: 57
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:10

Re: kandydaci 2010

Post autor: Saugaro »

Rejestrowałam się też na lekarsko-dentystyczny Meil potwierdzający moją rejestrację nie doszedł( ani z leku, ani z lek-dent) wpisując login na lekarsko-dentystyczny i hasło(które wczesniej wymyśliłam- przy rejestracji) wyświetliło mi się ze jest złe, wiec za pomocą opcji odzyskiwanie hasła została wygenerowana do mnie wiadomość z hasłem( zupełnie innym niż to które podałam przy rejestracji). Niestety tak w przypadku lekarskiego zrobić nie mogę. przy odzyskiwaniu hasła, po wpisaniu loginu i naciśnięciu DALEJ drobnym czerwonym druczkiem wyświetla się informacja o złym loginie.
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Re: kandydaci 2010

Post autor: FizjoMalinois »

czy ktos z was wybiera sie na fizjo na UM?
magdalenne
Posty: 54
Rejestracja: 1 sie 2008, o 23:26

Re: kandydaci 2010

Post autor: magdalenne »

No kurde, ja nie wiem co jest grane. Tutaj niektorzy piszą ze maile im od razu przyszły, ja czekam od poniedziałku i dalej nic nie ma jaja sobie robią czy co? Przy rejestracji na leku wymyslilam haslo, gdy je wpisuje przy logowaniu podaje mi ze jest bledne wyslalam o przypomnienie hasła, tez w poniedziałek i co? dalej lipa.
Ile mozna czekac?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: kandydaci 2010

Post autor: David »

Mi mail nie przyszedł, ale się normalnie loguję się na konto i zaksięgowali mi opłatę już we wtorek rano.

Jak można zapomnieć hasło które się samemu tworzyło? Albo numer, który jest loginem i jest pogrubiony jak byk?
lykorz
magdalenne
Posty: 54
Rejestracja: 1 sie 2008, o 23:26

Re: kandydaci 2010

Post autor: magdalenne »

kto zapomniał ten zapomniał, ja akurat wpisuje na 100% dobrze ale wyswietla mi ze autoryzacja nie powiodła się ] to nie wiem z czego to wynika.
madlen7777
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 09:46

Re: kandydaci 2010

Post autor: madlen7777 »

ja skłądam na fizjoterapie też, jest ktoś jeszcze?
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Re: kandydaci 2010

Post autor: FizjoMalinois »

chyba nie jest nas na tym forum zbyt duzo(chetnych na fizjoterapie) ale to chyba raczej dobrze:)
madlen7777
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 09:46

Re: kandydaci 2010

Post autor: madlen7777 »

jak myślicie jaki będzie próg na fizjoterepię skoro jest możliwych do uzyskania 300 punktów?
pllatinuum
Posty: 45
Rejestracja: 9 cze 2010, o 14:18

Re: kandydaci 2010

Post autor: pllatinuum »

A ja mam pytanie do osób, które są już studentami na innych uczelniach.
Jak to później jest z doniesieniem oryginału świadectwa? Przecież w Lublinie wymagają tylko oryginału ( wiem, że jest zapis pozwalający na złożenie odpisu przez studentów, ale ten oryginał trzeba jednak donieść). Czy w wakacje nie będzie problemów z obiegówkami na starych uczelniach? Bo żeby zabrać dokumenty trzeba oddać podstemplowaną obiegówkę. Jak mnie poinformowała dzisiaj pani z biura rekrutacji w Lublinie nie ma mowy żeby złożyć odpis bez zamiany na oryginał, nie ma też mowy o studiowaniu drugiego kierunku na UM w Lublinie- czyli w skrócie honorują tylko i wyłącznie oryginały.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości