Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Ciekawe czy spadnie do 149.
Ania907
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2009, o 08:18

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Ania907 »

No to pierwsza lista się ukazała. Jak myślicie o ile pkt spadnie próg Wiecie może jak było w tamtym roku
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Chemik »

na pewno odejdą usoby z 195 z farmy, bo oni idą na lek.
Spadnie w II liście do 261 osoby

[ Dodano: |13 Lip 2009|, o 13:38 ]
możecie podać ile osób na analityce ma powyżej 177pkt i jakie miejsce ma ostatnia s=osobą z tą ilością pkt
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

=/

Post autor: rajin90 »

Chemik

To myślisz, że się dostane ze swoim marnym 149?
milenasnk
Posty: 41
Rejestracja: 13 lip 2009, o 12:28

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: milenasnk »

A jak myślicie czy dam rade się dostac z moimi 158 pkt? na razie jestem na biotechnologii no ale średnio mi to pasuje bardziej patrzyłam na biotechnologie jako na materacyk zabezpieczeniowy jestem 128 na liście.
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Bez problemu się dostaniesz. A czy przypadkiem na biotechnologii nie płacą 1000 zł miesięcznie?
milenasnk
Posty: 41
Rejestracja: 13 lip 2009, o 12:28

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: milenasnk »

rajin90 pisze:Bez problemu się dostaniesz. A czy przypadkiem na biotechnologii nie płacą 1000 zł miesięcznie?
a co masz na myśli ? Chodzi Ci o dofinansowanie że za studiowanie na tym kierunku dostaniesz cos w stylu"stypendium"?Ja nie mam pojecia jak to jest
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Mam podobnie jak kilka osób stąd 145 i przeżyłam szok i załamanie patrząc dzisiaj na listy.
Pocieszacie tutaj skutecznie, ale ja cały czas myślę, w której to liście mogłabym się dostać.
Ania907
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2009, o 08:18

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Ania907 »

Mam nadzieję, że się dostaniemy:) Choćby to była ostatnia lista rankingowa
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Przeraża mnie, że miałabym dostać się we wrześniu, jak ja mam o tej porze mieszkania szukać, czy innego lokum, przecież to już za późno.
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

?

Post autor: rajin90 »

Dostaniesz się na analitykę na pewno ! Nie wiem jak z tym 1000 zł jest. Ale słyszałem, że za niektóre kierunki dostaje się te pieniądze co miesiąc. Ale głownie one są na AGHu i Politechnice.
Powiedzcie mi jak jest z tym skierowaniem do lekarza medycyny pracy Na stronce na SUM jest napisane, że można je odbierać z sekretariatu w Katowicach czy Sosnowcu? Czyli muszę jechać aż tam żeby wybrać się do lekarza? Nie można iść prywatnie do lekarza medycyny pracy żeby wypełnił mi zaświadczenie, że jestem zdolny do podjęcia studiów?
I tak najpierw się muszę dostać, ale tak piszę gdyby co. Oby tylko zleciały do 149.
kulka19
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2009, o 17:23

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kulka19 »

osz, ja mam 142 na nalityke nie spadną aż o 20 procent. eh bida, jestem 150 na liście rezerwowej , w tamtym roku chyba próg pierwszej listy chyba wynosił 152 , a teraz tak wysoko . pójde chyba na pielegniarstwo do Tarnowa , albo do Rzeszowa .
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

rajin90 pisze:Powiedzcie mi jak jest z tym skierowaniem do lekarza medycyny pracy Na stronce na SUM jest napisane, że można je odbierać z sekretariatu w Katowicach czy Sosnowcu? Czyli muszę jechać aż tam żeby wybrać się do lekarza? Nie można iść prywatnie do lekarza medycyny pracy żeby wypełnił mi zaświadczenie, że jestem zdolny do podjęcia studiów?
I tak najpierw się muszę dostać, ale tak piszę gdyby co. Oby tylko zleciały do 149.
Skierowanie na badania musisz odebrać w Sosnowcu(oczywiście jeśli chodzi o analitykę) ale możesz też iść do lekarza medycyny pracy, który podpisze Ci zaświadczenie(wydrukowane ze stronki ŚUMu) ale za to będziesz musiała zapłacić.

A co do progu nie martw się Twoje 149pkt wystarczy:)

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości