Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

A ja się tak zastanawiam, bo przede mną jest sporo osób o tym samym wyniku, czy jeśli łapiemy się do progu, to biorą wszystkich niezależnie od liczby miejsc? Czy decyduje kolejność rejestracji?
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

Biorą wszystkich, którzy uzyskali wymaganą ilość punktów.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Chemik »

a jak sądzicie czy ja z 120 dostanę się, bo jeszcze nikt nie dzwonił z OKE i nie wiem ile naprawdę mam
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

A nie wie ktoś o ile pkt spadł próg w drugiej liście w tamtym roku?
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Tu&#x15B. pisze:A ja się tak zastanawiam, bo przede mną jest sporo osób o tym samym wyniku, czy jeśli łapiemy się do progu, to biorą wszystkich niezależnie od liczby miejsc? Czy decyduje kolejność rejestracji?
Z tego co się orientuje to wtedy patrzą na ilość pkt z biologii.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Chemik »

i to jeszcze tylko z roz.
nancyy
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2009, o 21:36

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: nancyy »

pierwsza lista rankingowa trochę podniosła mi ciśnienie. że tak powiem. szok!
mam 152 i teraz pozostaje mi tylko czekać. oby starczyło. jestem ciekawa jak będzie wyglądała druga lista, o ile próg spadnie.
Ania907
Posty: 25
Rejestracja: 12 lip 2009, o 08:18

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Ania907 »

kulka19 pisze:osz, ja mam 142 na nalityke nie spadną aż o 20 procent. eh bida, jestem 150 na liście rezerwowej , w tamtym roku chyba próg pierwszej listy chyba wynosił 152 , a teraz tak wysoko . pójde chyba na pielegniarstwo do Tarnowa , albo do Rzeszowa .


Ja jestem z Tarnowa heheD Nie mam pojęcia jaki był próg na pielęgniarstwo. Wczoraj znalazłam limity progów chyba z zeszłego roku i próg na ten kierunek wyniósł 152 pkt.
aniolq90
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:14

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: aniolq90 »

Potrzebuje porady. Wczoraj byłam w OKE w Jaworznie okazalo sie że nie podliczyli mi 2% z biologii. Dostałam nowe świadectwo. Oczywiście zaraz zadzwonilam do ŚUMa że zmieniły mi sie wyniki i nie chce byc potem skreslona za to że mam niezgodność wyników z tymi co napisałam na stronie. Facet mi powiedzial że muszę mieć kopię starego świadectwo, zaświadczenie od OKE że oni mi zmienili a nie ja sobie sama i dodatkowo podanie o ponowne rozpatrzenie wyników. Nie dostałam żadnego papierka z OKE (pani tam powiedziała że wystarczy tylko informacja przez telefon). I co ja teraz zrobie? Nie mam dokumentów, 60 km do Jaworzna, brak samochodu i na spotkanie w OKE musze czekac 2 tygodnie. Czy to nie przesada?
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Chemik »

Powiedz panu Krzysztofowi Lisik, który pracuje w wydziale farmaceutycznym, że masz taki przypadek i nie masz jak tego udowodnić. Powiedz, że nie kłamiesz, bo po przyjęciu musisz dostarczyć komplet dokumentów. Ten gościu jest spoko i po głupim śmieszku poprawi w systemie cyferki

[ Dodano: |14 Lip 2009|, o 13:15 ]
a na wstępie gratuluje wygranej
aniolq90
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2009, o 16:14

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: aniolq90 »

Dzwonilam do wydziału farmaceutycznego na numer Rekrutacja tel. (32) 364 11 30 364 11 31
Pan mi się nie przedstawił więc nie wiem czy to ten. Mogę prosić Cie o numer do niego? Bo jak dzwonie do info albo dziekanatu to i tak mnie kierują właśnie na ten numer.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Chemik »

podane nr są na analityke. To nr do, dla mnie niekompetętnego, informatyka SUM-u : (032)208 36 13, a do pana Krzysia 032 208 36 13
rajin90
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2009, o 12:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: rajin90 »

Myślicie, że o ile spadnie w drugiej rekrutacji?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość