Kandydaci na lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
bloomka
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:04

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: bloomka »

mi sie wydawalo ze przy wpisie zaznaczalam na jakim poziomie zdawalam mature, bo wpisywalam tez wynik ale moze ja zupelnie o czym innym mowie
Awatar użytkownika
uwaman
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2010, o 09:23

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: uwaman »

Mówimy o tym samym, ale tam było napisane coś tam, że w oparciu o wynik matury jak i znajomość języka pragnę podjąć naukę na następującym poziomie:"
Jeśli nie mam racji niech mnie ktoś poprawi
Awatar użytkownika
bloomka
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:04

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: bloomka »

hm to ja chyba czegos nie doczytalam, ale pani przyjmujaca ode mnie ten dokument nic nie prostestowala, nie no ladnie
Awatar użytkownika
versatile
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2010, o 12:30

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: versatile »

nie martw się bloomka, ja się pytałam babki co mam zaznaczyć, jeśli chcę się uczyć na rozszerzeniu, ale zdawałam podstawę i kazała mi rozszerzenie zaznaczyć
tetradotoksyna
Posty: 32
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:46

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: tetradotoksyna »

versatile pisze:nie martw się bloomka, ja się pytałam babki co mam zaznaczyć, jeśli chcę się uczyć na rozszerzeniu, ale zdawałam podstawę i kazała mi rozszerzenie zaznaczyć
zrobiłam to samo, ale w wyniku matury napisałam w nawiasie, że to wynik z podstawowej

Ogólnie rzecz biorąc próbowałam spytać się tej pani, co zaznaczyc, gdzy zdawało się podst., a chce sie rozszerzenie, ale zostałam zbyta szorskim proszę czytać ze zrozumieniem
Awatar użytkownika
versatile
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2010, o 12:30

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: versatile »

tetradotoksyna pisze: Ogólnie rzecz biorąc próbowałam spytać się tej pani, co zaznaczyc, gdzy zdawało się podst., a chce sie rozszerzenie, ale zostałam zbyta szorskim proszę czytać ze zrozumieniem
a to musiałaś trafić na jakąś wyjątkowo nieprzyjemną panią Moja była tak miła, że aż zaczęłam się zastanawiać, gdzie te legendarne już panie z dziekanatu (zwłaszcza jak zobaczyłam panią przy sąsiednim stoliku. popłakaną ze śmiechu ). Ale to całkiem prawdopodobne, że teraz są miłe, a później już nie będzie tak kolorowo
Awatar użytkownika
Agga18
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2010, o 21:21

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: Agga18 »

bloomka, ja również będę szukać jakiegoś 2-osobowego pokoju
jakbym coś znalazła, to dam znać

ja na ankiecie zaznaczyłam angielski, bo stwierdziłam, że nie będę się z językiem użerać
Awatar użytkownika
uwaman
Posty: 29
Rejestracja: 3 lip 2010, o 09:23

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: uwaman »

versatile pisze:nie martw się bloomka, ja się pytałam babki co mam zaznaczyć, jeśli chcę się uczyć na rozszerzeniu, ale zdawałam podstawę i kazała mi rozszerzenie zaznaczyć
To mnie uspokoiłaś, bo zacząłem się niepokoić, a nie pisałem, że wynik, który podałem był z podstawy. Jednak przeczytałem to ze zrozumieniem. Ufff
Marie
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2008, o 15:13

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: Marie »

Widzę, że tu dużo osób szuka lokum. Ja mam do zaoferowania pokój jednoosobowy w mieszkaniu o pow. około 60 m2. Mieszkanie to ma 2 pokoje(jednoosobowy i dwuosobowy) balkon, patio(obudowane i może sluzyc jako kolejny pokój), duzy przedpokój, łazienke i kuchnie. Umiejscowione jest na Placu Bohaterów Getta na ulicy Na Zjeździe. Blisko do rynku i na UJ Piechotą około 15 min. Na razie wynajmuje to mieszkanie ja (od października studentka medycyny) i moja koleżanka(od października studentka matematyki) i szukamy współlokatorki Cena ze wszystkimi opłatami to 700 zł/miesiąc plus jednorazowo opłaty wstępne(kaucja, prowizja za pośrednika). Zainteresowane proszę o kontakt na gg 9810135. Mogę wysłać jakieś fotki.
Awatar użytkownika
bloomka
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:04

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: bloomka »

Agga18 pisze:bloomka, ja również będę szukać jakiegoś 2-osobowego pokoju
jakbym coś znalazła, to dam znać

ja na ankiecie zaznaczyłam angielski, bo stwierdziłam, że nie będę się z językiem użerać

ok ja tez caly czas szukam
tetradotoksyna
Posty: 32
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:46

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: tetradotoksyna »

a meldował się już ktoś z Was na ten USOSweb? niby miał byc aktywny od dzisiaj, ale nie chce mnie zalogować
Awatar użytkownika
versatile
Posty: 9
Rejestracja: 9 lip 2010, o 12:30

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: versatile »

tetradotoksyna pisze:a meldował się już ktoś z Was na ten USOSweb? niby miał byc aktywny od dzisiaj, ale nie chce mnie zalogować
ja mam na kartce, że od 15 lipca będzie dopiero
Awatar użytkownika
domdom91
Posty: 48
Rejestracja: 5 sty 2010, o 17:33

Re: Kandydaci na lekarski

Post autor: domdom91 »

ja się tam dzisiaj logowałem już, ale szczerze to narazie nic ciekawego tam nie ma
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości