Kandydaci na medycyne - matura 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: jagodzio »

doktorka pisze:ktos sie wybiera na stome? nich stanie ze mna w szranki zatem
Chyba nie ten wątek Że niby w co stanie?gt
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: Ramone »

Wchodzi Wam link rejestracji elektronicznej z Wrocławskiej AM ? bo u mnie jakieś błędy są
P.S ma ktoś jakieś info odnośnie Szczecina i Łodzi ?
ewenn
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 23:08

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: ewenn »

Bardzo proszę niech ktoś mi odpowie bo nie wiem czy jest sens abym przystępowała do rekrutacji. Bo ogólnie medycyna jest moim marzeniem.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: jagodzio »

ewenn pisze:A ja mam pytanie dotyczące ocen na świadectwie. Mianowicie mam napisaną maturę biologia-87 i chemia-84, ale za to na świadectwie mam same dopuszczające . Z przyczyn zdrowotnych musiałam zrobić sobie rok przerwy w nauce i teraz chcę startować na kierunek lekarski do Lublina albo Białegostoku. Czy podczas rekrutacji i przyjęcia na kierunek lekarski brane są pod uwagę oceny ze świadectwa czy liczy się tylko i wyłącznie ilość punktów z matury bo jak tylko z matury to chyba miałabym szansę się dostać ze 171pkt, ale jeżeli są brane pod uwagę oceny na świadectwie to już raczej nie Bardzo proszę o odpowiedź
Nie są brane pod uwagę oceny ze szkoły. Chyba, że ktoś ma taką samą liczbę punktów to wtedy ewentualnie - tak słyszałam. Ogólnie to, czy się dostaniesz zależy o poziomu trudności matur w danym roku, ale myślę, że z takimi wynikami spokojnie się dostaniesz Powodzenia!
Darius
Posty: 113
Rejestracja: 1 lut 2009, o 10:51

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: Darius »

jagodzio pisze:
doktorka pisze:ktos sie wybiera na stome? nich stanie ze mna w szranki zatem
Chyba nie ten wątek Że niby w co stanie?gt
Innych pouczasz aż się nóż w kieszeni otwiera, a sama takiego prostego zwrotu nie rozumiesz. Śmieszni są tacy ludzie.
To znaczy stanąć do boju, rywalizacji.

Zachowujesz się jak uczennica staszica
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: doktorka »

lol:D
ewenn pisze:Bardzo proszę niech ktoś mi odpowie bo nie wiem czy jest sens abym przystępowała do rekrutacji. Bo ogólnie medycyna jest moim marzeniem.
nic sie nie boj, na pewno sie dostaniesz, na oceny nikt nie spojrzy! takze walczD
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: jagodzio »

Darius pisze:Innych pouczasz aż się nóż w kieszeni otwiera
Słucham? Gdzie moje poprawianie było złe, niesłuszne, wyssane z palca, niepotrzebne?
Darius pisze:a sama takiego prostego zwrotu nie rozumiesz. Śmieszni są tacy ludzie.
A nie znam i dzięki Tobie poznałam, dziękuję. Znasz ludzi, którzy wiedzą wszystko? Ja nie. I nigdy się do takich osób nie zaliczałam. Po prostu nigdy nie spotkałam się z takim zwrotem. Widać nas tak w staszicu nie doedukowali.
Darius pisze:Zachowujesz się jak uczennica staszica
Nie skomentuje tego, bo to jest żałosne. Myślałam kiedyś, że nie, ale jednak wszyscy jesteście tacy sami.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: doktorka »

a co to jest staszic? jakies liceum im staszica?:D dajcie spokoj z takimi wycieczkami tutaj, pobluzgajcie sie na privie misie.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: jagodzio »

doktorka pisze:a co to jest staszic? jakies liceum im staszica?:D dajcie spokoj z takimi wycieczkami tutaj, pobluzgajcie sie na privie misie.
Tak, liceum. Odwieczna rywalizacja między dwoma liceami - staszicem i sempą. Dla mnie bez sensu jest takie porównywanie i generalizowanie, żeci ze staszicą to są tacy i tacy", az sempy tacy". No, ale co prymitywniejsze osobniki będą zasuwać takimi hasłami :]
To on zaczął - ja tylko odpowiadam I tak pewnie moderator usunie te posty. I dobrze. Mnie to nie bawi.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: doktorka »

u mnie w miescie tez jest rywalizacja, ktora jest tym bardziej bez sensu, ze i tak wiadomo, ze moje liceum jest lepsze (skoro jest 4. w calej wielkopolce (a nie jestem z Poznania), a to drugie 10ktoes tam)

a wracajac do tematu: nie moge sie zarejestrowac na stome, zgubilam swoje swiadectwa lol. pewnie sa gdzies w kartonach przeprowadzkowych
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: Ramone »

Próbował ktos wchodzić na tą elektroniczną rejestrację (pytam jeszcze raz) na AM Wrocławskim ? Bo mi nie wchodzi.

P.S Doktorka , wydawało mi się ,ze studiujesz w Poznaniu na lekarskim.Dlaczego nagle stomatologia i we Wrocławiu ? (O ile wolno zapytać).
Awatar użytkownika
zbychu
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 21:31

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: zbychu »

bo kobieta zmienną jest:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Kandydaci na medycyne - matura 2009

Post autor: Korczaszko »

Też mnie właśnie ta stoma zastanawia pochwy nie mają zębow ]:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości