Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: biologiczka90 »

Hej, wybiera sie ktos na stomatologie na PAM?
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Wendy »

Ja się wybieram, ponownie zresztą
paulinakon
Posty: 83
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 20:53

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: paulinakon »

Ja też
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: biologiczka90 »

a ile punktow ogolnie sobie liczycie?
dżema19
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:05

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: dżema19 »

a jaki był w tamtym roku próg na PAM ?:)
Martini18
Posty: 161
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:51

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Martini18 »

90% z chemii 80% z biologii 65% z fizyki wystarczy?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Asillith »

209
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: biologiczka90 »

Martini widzisz ty sie dostaniesz. Tobie wychodzi 268 a mi w najgorszym wypadku jakies 260.a lepszego wypadku to raczej nie ma:P Spac nie mogę po nocachtak sie martwię bardzo chcialabym sie dostac. na platne raczej nie mam co liczyc. bo stomatologia jest bardzo droga cesar,dzieki za pocieszenie Troche cieplej na sercu mi sie zrobilo :*
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Asillith »

dostaniesz się również ja martwię się czy 240 wystarczy
Muczaczos
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 23:07

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Muczaczos »

249,5 z przelicznikiem . ale to zeszły rok , teraz poprawiałem bio i chem ale nie liczę ile co ile bo to i tak później inaczej wychodzi:)
do tego stoma w Gdansku
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: biologiczka90 »

Cos mi sie wydaje ze bedzie jakies 265,ale ja z reguly jestem okropna panikara.zawsze sie martwie wszystkim i o wszystko. Zrabalam sprawe ze nie pisalam fizy rozszerzonej,bo z fizyki dobra jestem (tak mysle) miejmy nadzieje,ze wszyscy sie dostaniemy! I spotkamy sie na jakiejs integracyjnej imprezie
Asilith (przepraszam jesli zrobilam blad,ale na tym forum nie ma niestety powrotow do poprzednich postow podczas pisania odp w tamtym roku na stome bylo 209? A to niespodzianka,myslalam,ze 214
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: Wendy »

Spac nie mogę po nocachtak sie martwię bardzo chcialabym sie dostac. na platne raczej nie mam co liczyc. bo stomatologia jest bardzo droga
Spokojnie, jak się nie dostaniesz, świat się nie zawali Ja w tamtym roku też chciałam na stomę, ale niestety brakło kilku punktów, ale przeżyłam i w tym roku maturę poprawiałam i raczej poprawiłam, przynajmniej z chemii.
w tamtym roku na stome bylo 209? A to niespodzianka,myslalam,ze 214
Bo było 214, 209 było w 2007r. Jeśli byłoby 209, to nie byłabym w grupie: Studia biotechnologiczne
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: Kandydaci na Stomatologie-PAM!

Post autor: cessar »

Ja sądzę że te 240 wystarczy mimo wszystko przy ostatnim progu. Pierwszy zrozumiałe że będzie wyższy. Choć też mam nadzieję że poprawiłem tą maturkę i nie będę musiał czekać aż do ostatniego progu na lekarski:P(choć to zweryfikują wynikiP) bo wtedy nie można korzystać z wakacji w pełniP ale uwierzcie że progi ostateczne nie będą aż takie wysokie, bo nie idą tam same roboty:P:P a matura moim zdaniem była porównywalna z ubiegłoroczną jak już pisałem wcześniej i poza tym w ostatnim okresie progi nie szalały tak choć również na forum pojawiały się głosy że matura była łatwa itp. Sądzę że maksymalny próg będzie w przedziale 240-250. Ale może się pomylę kto to wie więc życzę Wam przede wszystkim cierpliwości)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości