Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: arapaima »

Nie tak to miało zabrzmieć przecież haha:D
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Kas_ia »

Witam,
przyłączam się do oczekujących na wyniki
Szczerze, to już nie mam pojęcia jak mi poszło, przez ostatnie 1,5 miesiąca wpadałam na przemian w 2 fazy:
1. pewnie się dostanę
2. na pewno się nie dostanę
Mam nadzieję, że moje wyniki będą raczej jednoznaczne ( nawet jeśli będą ewidentnie oznaczały , że się nie dostanę), bo opłaty rekrutacyjne zamierzam wysłać dopiero jutro/w sobotę, więc może przynajmniej będę wiedzieć gdzie się opłaca
Planuję złożyć na 3 wety (Wrocław, Olsztyn, Lublin) i na zootechnikę(żeby przezimować, a za rok poprawić)) więc w sumie wychodzi 340 zł a u mnie raczej bieda teraz
himininn
Posty: 44
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:50

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: himininn »

Ja już jestem na maksa pokręcona Sama nie wiem, co mam myśleć o tych maturach. Też różne rzeczy mi do głowy przychodzą. Mam nadzieję, że na jakąś wetę się wcisnę :gt

Hej! Są tu jacyś kibice? Piękny meczyk leci! Brawo Balotelli : D Gromić tych Niemców
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Kas_ia »

himininn a Ty gdzie celujesz ?
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: kamilorni »

chyba wolałbym czekać na wyniki matur, niż resztkami zlasowanego od tygodnia umysłu uczyć się brakujących rzeczy na jutrzejszy egzamin z fizjologii. A jeszcze trzeba powtórzyć! ciekawe kiedy. Jutro o 10. Trzymać kciuki
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Kas_ia »

veteran pisze:chyba wolałbym czekać na wyniki matur, niż resztkami zlasowanego od tygodnia umysłu uczyć się brakujących rzeczy na jutrzejszy egzamin z fizjologii. A jeszcze trzeba powtórzyć! ciekawe kiedy. Jutro o 10. Trzymać kciuki
Będę trzymać, bo jak się dostanę to też mnie to czeka
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ponka »

veteran, wszyscy, za których trzymałam kciuki, zdali śpiewająco także wiesz, nie ma problemu .

że tak wrócę do tematu jedzeniowego.
ja mam stosunkowo blisko do domu (150 km) i jak mi się kończy jedzenie to jadę do domu i wracam samochodem z masą jedzenia p dobra, są to głównie mrożonki mięsa (bo do tego w supermarketach nie mam zaufania, a to kupuję w zaufanych sklepach w moim mieście (dobra, moja mama kupuje p)). i robię sobie mały magazynek ze słoikami z warzywami, dżemami i takimi tam. to jest trochę przesada, ale nie jestem w stanie wziąć za dużo se sklepu. no i wiadomo, domowe najlepsze szczególnie w czasie zaliczeń/ sesji to jest przydatne, bo się po prostu otwiera słoik, odgrzewa kotleta i jest obiad . mnie trochę wkurza robienie zakupów jedzeniowych, bo za dużo to ja nie udźwignę, szybko się kończy i co 3 dni trzeba by było chodzić do sklepu. a tam kolejki, niemili ludzie, mnóstwo ludzi. bleh duża kuchnia+ balkon to podstawa pp
kupmiszczura pisze:
talagia pisze:
Zabieraj ze sobą

(.)

Że nie wspomne o genialnych zniżnach studenckich w wieelu knajpach.
Trochę niemożliwe, mieszkam w domku i moje koty pół dnia spędzają w domu, pół dnia na dworze, poza tym mają swoje lata i nie sądzę, żeby chciały przeprowadzić się do jakiegoś mieszkanka Lub akademika .

A propos zniżek, zawsze zazdrościłam studentom wchodząc do Sphinxa .

Gdziekolwiek trafię na wetę, zapraszam na spaghetti UWIELBIAM ROBIĆ JEŚĆ.

kester, ja Koluszki. )
mam koleżankę w grupie (zresztą czasem się tu odzywa- pieprzziołowy), którą pozdrawiam , która robi nam od czasu do czasu coś dobrego, są to głównie babeczki, ciasteczka, raz był nawet blok czekoladowy między wykładami :dance: . meega wszyscy będą Cię lubić

a do Sphinxa są zniżki tylko w czasie roku akademickiego. a w wakacje nie ma. niech spadają z takimi zniżkami. w czasie roku akademickiego to ja nie mam czasu tyle siedzieć w restauracji czekając na obiad, zwłaszcza w Pasażu, gdzie czekanie zajmuje co najmniej godzinę o.O.
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Kolave »

t, rok temu był stres, potem chwila porażki, a o chwili niezwykła radość, że się dostanę , a teraz wkuwam na praktyk

trzymam kciuki maturzaki

himininn pisze: Hej! Są tu jacyś kibice? Piękny meczyk leci! Brawo Balotelli : D Gromić tych Niemców
ITALIA
himininn
Posty: 44
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:50

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: himininn »

Kas_ia pisze:himininn a Ty gdzie celujesz ?
Lublin i Olsztyn ale złożyłam też do Warszawy
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: monis1992 »

veteran pisze:chyba wolałbym czekać na wyniki matur, niż resztkami zlasowanego od tygodnia umysłu uczyć się brakujących rzeczy na jutrzejszy egzamin z fizjologii. A jeszcze trzeba powtórzyć! ciekawe kiedy. Jutro o 10. Trzymać kciuki
będę trzymać bo wyniki dopiero o 12 a jak się dostanę na Kortowo to będziesz mi pomagał
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: kamilorni »

monis1992 pisze:a jak się dostanę na Kortowo to będziesz mi pomagał
ok, ale jak wrócę z Azji po roku
ponka, oby i tym razem tak było!
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: monis1992 »

już tylko 10 minut! napiszcie dziewczyny jak wam poszły matury a jeśli nie chcecie pisać tu to wyślijcie mi chociaż pw (będę mieć porównanie to może nie bede sie tak stresowac)
cerise111
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:39

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: cerise111 »

Czy jeżeli poprawiało się maturkę to wyniki niepoprawione wyświetlą się te zeszłoroczne? Gdzie można sprawdzić ile się miało chociażby miało to być 1% ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości