Kąpiele słoneczne

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Twincast »

Gosiaczek pisze:Ładnie wygląda delikatna opalenizna a nie ciemno brązowa
Te wszystkie młode dziewczyny, które teraz robią się na mulatki za kilkanaście lat będą pomarszczone jak własne babcie. Dzieje się tak dlatego, bo promieniowanie UV niszczy włókna kolagenowe!
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Robin »

jak dla mnie to najgorzej ze wszystkiego wyglada stara baba (starsza kobieta)zjarana na mahon niezrowe i niesmaczne zarazem.
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: kasik »

a ja uwielbiam słoneczko
ale opalam sie z umiarem i głową oczywiście
nigdy nie wychodze na kocyk prze 13 i zawsze chusteczka na główce
i posmarowana kremikiem z filtrem i jestem już ładnie w miare mocno opalona
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Gosiaczek »

heh ale skąd się wzieła moda namulatki"
dla wielu osób idealna opalenizna ma odcien ciemnego brązu
potrafią godzinami smażyc się na słońcu lub co gorsza w solarium
mam sąsiada (ok 30 lat) który chodzi do solarium 3 razy w tygodniu bez znaczenia na pore roku nawet nie chce wiedzieć jak bedzie wygladal w wieku 40 lat
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Guru »

a ja sie ostatnio spieklem dosyc mocno, ale grajac w tenisa, zupelnie nie wiem jak mozna lezec na sloncu i nic nie robic, jak sie opalac to aktywnie.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Robin »

Guru pisze:jak sie opalac to aktywnie.
zgadzam sie - tylko ze wtedy (znow wraca temat) pojawiaja sie te uprzykrzajace zycie rekawki, nogawki i sandalki
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Mawr »

Gosiaczek pisze: mam sąsiada (ok 30 lat) który chodzi do solarium 3 razy w tygodniu bez znaczenia na pore roku nawet nie chce wiedzieć jak bedzie wygladal w wieku 40 lat
Od solarium mozna sie uzaleznic chyba. Dobrze wpływa na samopoczucie, szczegulnie zima gdy mamy tak mało słońca.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Guru »

mam opalone rece do ekawkow, nogi od wysokosci krotkich skarpetek do nogawek i szyje i twarz, wyglada to dosyc smiesznie, ale coz. opalenizna malo wazna, wazniejsza frajda z gry.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Robin »

no tak. ale wszystko z umiarem
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Guru »

oczywiscie
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: Robin »

ah to bylo do Mawra (jak pisala odpowiedz to Twjego posta jeszcze tu nie bylo )
fakt - rekawki itp wygladaja smiesznie. ja bardzo lubie siedziec w wodzie dlatego mam twarz ciemna a im nizej tym jasniej
ale grunt ze sie czlowiek dobrze bawil. opalenizna i tak zejdzie (troche szkoda.)
me_wa
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2006, o 11:38

Re: Kąpiele słoneczne

Post autor: me_wa »

Ja umierałabym z nudów, gdybym musiała leżeć na kocyku i nic nie robić zanudzić się można jeśli już mnie najdzie to z książeczką albo nad wodą jeśli chodzi o solorium to nie jestem w stanie zrozumieć tej manii. niektórzy to już chyba tam mieszkają i żyć bez tego nie mogą

A tak w ogóle to chyba nic nie jest w stanie odebrać mi mojej skóry w kolorze kości słoniowej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości