Karma dla psów Acana

olaaleks
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2019, o 09:32

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: olaaleks »

W przypadku mojego zwierzaka Acana nie była dobrze tolerowana (nie mówię, że jest zła, ale mój psiak za nią nie przepadał). Weterynarz doradził mi dla odmiany hipoalergiczną karmę Naturea. Można ją dostać na przykład w sklepie. Ma ona dużo witaminek, składników mineralnych, a także jest smaczna. To w sumie też jest ważne, bo w innym wypadku te wszystkie witaminy w ogóle by się nie przyswajały, gdyby zwierzak niechętnie zjadał podawane mu jedzenie
alabastia
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2019, o 15:43

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: alabastia »

dzieki za wszystkie wskazowki
olaaleks
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2019, o 09:32

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: olaaleks »

zawsze możesz też skorzystać z pomocy konsultantów. Możesz nie tylko kupować karmy, ale też się informować, co będzie najlepsze//Mam też inne pytanie związane z psami. Jak często podajecie im jedzenie? Czy staracie się podawać karmy o jednakowych porach? Co Wam doradzają weterynarze w takich kwestiach?
robertoszal
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, o 10:18

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: robertoszal »

Ja też mam raczej dobre wrażenie z tą karmą tylko cenna jest straszna
anonim123

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: anonim123 »

Ja z całego serca polecamy karmy Acana
robertoszal
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2019, o 10:18

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: robertoszal »

Mój pies też je karmę acana sport dokładnie to tą
1.jpg
Bardzo ją lubi ale chyba czas zmienić maci jakąś inna godną do polecenia ?
unikori
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2019, o 14:28

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: unikori »

Ja swojemu psu kupuję karmę przez internet. Po wielu testach różnych rodzai karm wybraliśmy jedną, która mu smakuje najbardziej.
waldi
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2017, o 11:37

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: waldi »

A mój pies wcina karmę reico. Jest to karma stworzona na bazie naturalnych składników zgodnych z tym co zwierzęta jedzą wtedy, kiedy same zdobywają pokarm.
Maja Oświecinska
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, o 21:47

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: Maja Oświecinska »

U mnie się nie sprawdziła, ja jestem team Josera, wybrałam dla mojego pupila MiniDeluxe. Podpasowały mu te krokieciki i widze że zdecydowanie woli jagnięcinę od drobiu. Ładnie trawi tę karmę i producent zapewnia że karma pomoże w redukcji kamienia nazębnego. Polecam wypróbować :)
Leechu84
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2022, o 09:40

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: Leechu84 »

Znam tą karmę Acana ale przestałem z niej korzystać parę lat temu. Z różnych względów. Teraz od kilku miesięcy karmię swoje dwa pieski suchą karmą Eminent [mod] i jestem z niej całkiem zadowolony. Pieski jedzą ją z chęcią, nie tyją i mają sporo energii. No i wypróżniają się regularnie i zdrowo. A Wy znacie może tę markę? Co o niej myślicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości