Karma dla psów Acana

sosna
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2016, o 20:17

Karma dla psów Acana

Post autor: sosna »

Masz dużego psa?
Chciałbyś aby odżywał się zdrowo?
Zdecyduj się na zmianę jego karmy na karmę marki Acana. Wśród bogatej oferty tej firmy można znaleźć między innymi karmy dla psów dużych ras, o obniżonym indeksie glikemicznym. W skład takich karm wchodzi głównie mięso oraz warzywa i owoce. Dzięki takiej mieszance każdy właściciel może mieć pewność, że jego pies je to co najlepsze.
Awatar użytkownika
ojeja
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2009, o 20:17

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: ojeja »

mój pies po acanie zaczął się drapać. Od innych osób które dawały swoim pupilom acanę też słyszałam niepochlebne opinie
monikacicha90
Posty: 5
Rejestracja: 5 sty 2017, o 15:53

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: monikacicha90 »

Kiedyś zamówiłam sobie tą karmę z i mojemu psiakowi nawet przypadła do gustu. Choć musze przyznać, że ta z rybką niekoniecznie była zgodna z jego wymaganiami smakowymi Fajne w karmach tej marki jest to, że dostosowane są do różnych potrzeb psów. Jest coś dla seniorów, ale też dla psich sportowców, szczeniaków, itd. No i na pewno plusem jest to, że mimo dobrego składu nie jest aż tak bardzo jeszcze droga (bo niektóre ceny to po prostu zwalają z nóg)
Awatar użytkownika
krim
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2016, o 09:09

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: krim »

Ogólnie karma nie jest zła chociaz musiałem długo przekonywać swojego psa aby jej spróbował. Jakoś nigdy mu za bardzo nie przypadła do gustu.

Aktualnie mój pies je karmę Eukanuba. Zaleconą przez weterynarza.Specjalna karma dla małych psów . NIe jest taka tania, ale można sporo zaoszczędzić zamawiając przez internet.

Sklepy internetowe miewaja o wiele lepsze promocje niż stacjonarne.
Awatar użytkownika
Parbina
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2017, o 14:29

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: Parbina »

Ale ta karma ma bardzo dobry skład w porównaniu z innymi karmami. Bez zboża, niepotrzebnych polepszaczy. Ja swojemu psiakowi daję i żadnych skutków ubocznych nie widzę.
lambudja
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, o 08:57

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: lambudja »

Jaka jest najlepsza na rynku karma dla szczeniaków? Byłam ostatnio u weterynarza, który powiedział mi, abym zastanowiła się nad zmianą dotychczasowej karmy (Brit Care Junior). Zaczęłam czytać na temat diety holistycznej. Ktoś z Was o niej słyszał? Jakie macie na jej temat opinie?
kochamzwierzaki00
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2017, o 09:58

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: kochamzwierzaki00 »

Acana
W sklepie zoologicznym polecali mi karmę Acona. Mam w domu psa rasy yorkshire terrier. Nie chciał jej zbytnio jeść. Jednak na zewnątrz mamy psa bezdomnego i zjadł chętnie.
Jaka jest najlepsza na rynku karma dla szczeniaków?
Chyba Royal Conin ma jedne z lepszych karm dla szczeniaków
pamelakojder
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, o 21:07

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: pamelakojder »

My teraz z mężem zamawiamy karmę dla pieska w internecie, chociaż mamy pewność co do jakości. Wcześniej kupowaliśmy w zwykłych sklepach stacjonarnych, bardzo często tą reklamowaną. Niestety piesek po nich był bardzo osowiały, a na chwile obecną jest naprawdę dobrze.
ula138
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2018, o 10:50

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: ula138 »

Mój piesek nie chciał jeść tej karmy ale jego sierść poprawiła się po Petvicie. Jestem zadowolona z niej. Mój pies miał wtedy pół roku kiedy zaczęłam podawać mu tą karmę.
wilczyca92
Posty: 9
Rejestracja: 7 lis 2018, o 10:46

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: wilczyca92 »

A co sadzicie o karmach typu barf? To ostatnio coraz bardziej popularna metoda zywienia pieskow i kotków rowniez i ja z mezem postanowilismy jej wyprobowac na naszej Tosi, dajemy jej barf primex na pierwszy rzut poszedl ten o smaku kurczaka. zajada sie nim w tempie ekspresowym
waldi
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2017, o 11:37

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: waldi »

Mój pies je karmę reico, w której jest mięso takiej samej jakości jakie jedzą ludzie. Żadnej chemii i innych takich. I tylko czasem myślę żeby się podłączyć do jego miski. Miło by było zjeść obiad z własnym psem. :-D
alabastia
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2019, o 15:43

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: alabastia »

Też szukam czegoś dobrego , bogatego w witaminy oraz składniki mineralne dla mojego pupila . Co w tym momencie jest najlepsze ? Jakiego producenta warto wybierać ?
anonim123

Re: Karma dla psów Acana

Post autor: anonim123 »

Ja zdecydowanie polecam karmy Acana, mają dużą zawartość mięsa i dobry skład.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości