KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
sunset
Posty: 294
Rejestracja: 18 lut 2014, o 12:55

Re: KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY

Post autor: sunset »

Aha, i jak wyglądają zajęcia na oddziałach typu dermatologia, okulistyka, pediatria itp? Bo nie rozumiem też tego, że w tych planach jest np 30h ćwiczeń a w planie zajęć są 4 dni po 3 godziny. Jeśli dobrze odczytuję ten plan. Nie rozumiem,a mnie to nurtuje
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY

Post autor: york »

nie wiem jak Poznań, ale na CMUJ odpowiedź na 1.post : tak, a na drugi: chodzi się po oddziale, ogląda pacjentów, bada i zaliczenie na koniec

co do rozpisu godzin zajęć, to pewnie masz 4 dni po 3 h przez tam kilka tygodni
Awatar użytkownika
mimbla00
Posty: 135
Rejestracja: 12 lut 2013, o 11:17

Re: KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY

Post autor: mimbla00 »

sunset pisze:sunset
niestety jestem dopiero po pierwszym roku i niewiele mogę na ten temat powiedzieć ale w innych sprawach pytaj śmiało.
sunset
Posty: 294
Rejestracja: 18 lut 2014, o 12:55

Re: KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY

Post autor: sunset »

mimi11, dziękuję za odpowiedź

mimbla00, w takim razie chciałabym spytać czy wiesz jakie są przeciwskazania zdrowotne do podjęcia tych studiów? Chodzi mi dokładnie o kwestie okulistyczne, słyszałam tylko coś o dużej wadzie wzroku", ale nie wiem jak to interpretować Czy brak widzenia obuocznego (związane z resztkami zeza) może mnie zdyskwalifikować?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości