Kierunki studiów

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Kierunki studiów

Post autor: madzia »

Wpisuje kierunki związane z biologią no i nie tylko. Ciekawe jak beda w tym roku wyglądały progi punktowe.
No_Name
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2006, o 12:31

Re: Kierunki studiów

Post autor: No_Name »

Ja wlasnie mam problem z wyborem kierunku, zastanawiam sie nad medycyna (wydzial lekarski lub wojskowo-lekarski chociaz nie wiem czy ten ostatni jest dla kobiet)), jezeli jednak mi sie nie uda (fizyka() to moze poszlabym na ratownictwo medyczne lub farmacje. Bo matury z biologii i chemii az tak sie nie boje.
ktos

Re: Kierunki studiów

Post autor: ktos »

witam:) mowisz ze zastanawiasz sie nad kierunkiem wojkowo - medycznym, no coz z doswiadczenia moge Ci go odradzic. Pop pierwsze jezeli po medycynie chcesz pracowac dla wojska, mozesz skonczyc normalna medycyne i potem starac sie o praktyki w wojskowym szpitalu - np szpital wojskowy we wroclawiu, albo w warszawie, ale oodradzam studia lekarsko wojskowe ze wzgledu na to ze to nie wyglada jak studia - jestes skoszarowana , masz zakaz opuszczania jednostki bez zgody przelozonego i jeszcze pare niewygod, wiesz mi wiem co mowie :)
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Kierunki studiów

Post autor: Savok »

Szanowny gosciu, nie masz bladego pojecia o czym mowisz. WAM jest uczelnia otwarta, na ktora przyjmuja zarowno panow jak i panie. Nie ma obowiazku musztry, owszem jest wiecej zajec ruchowych, co jest zrozumiale, poza tym uczelnia stoi na wyzszym poziomie niz wielenormalnych AM, latwiej o prace, a armia majac do dyspozycji swoich wlasnych lekarzy nie beirze z zewnatrz.
Oczywiscie po WAM nie ma obowiazku sluzby medycznej w wojsku, na 3 roku bodajze wybiera sie, czy masz zamiar zostac lekarzem wojskowym czy cywilnym, wowczas fakultety ukladaja sie troche inaczej.
A uczelnia jako taka jest dobra.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości