Kilka cennych porad!

Gdzie najczęśćciej puszcacie Wasze Szylki

W pokoju
25
63%
W łazience
2
5%
Po całym domu
10
25%
W innym miejscu
3
8%
 
Liczba głosów: 40

Rosa1906
Posty: 23
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:18

Re: Kilka cennych porad!

Post autor: Rosa1906 »

mój biega w moim pokoju i stołowym, kuchni,przedpokoju, czasem po łazience, aczkolwiek staramy się tego unikac, bo o dziwo moje szynszyle wiedza do czego łazienka słuzy i zostawiaja tam najczesciej swoje bobki. Latem biegaja także po balkonie. Najczesciej wskakuja na krzesełko i tam sobie siedza/ śpią. Ale teraz jest zimno, wiec nie chcę, by się przeziębiły
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Kilka cennych porad!

Post autor: andi »

Mój szynszylek to energiczne zwierzątko! Kiedy jest na wybiegu po mieszkaniu trzeba go stale pilować, bo gryzie wszystko co popadnie, chociaż w klatce roi się od gałęzi jabłoni, leszczyny i siana. Lubi obgryzać kanty ścian itp. Muszę go stale pilnować, by czegoś nie porwał lub nie zjadł. Raz nawet wyskoczył na stół i porwał wykałaczkę od szaszłyków, ale była frajda jak on wyglądał! He he. Gucio [bo tam ma na imię] lubi spać koło mnie w łóżku. W weekendy często godzinami lażymy razem pod kocem[w sensie że ja tv oglądam a on leży pod kocem] Oczywiście nie wiem jak inne szyszki, ale mój nie robi odchodów w czasie wybiegu, jeżeli już to po długim, bardzo długim wybiegu. Tak to Gucio ma stałe miejce w klatce i tam sięzałatwia".
pozderki
Saska280586
Posty: 21
Rejestracja: 2 lip 2008, o 17:05

Re: Kilka cennych porad!

Post autor: Saska280586 »

Moja Szylka wraz ze swoim maluszkiem biegają tylko i wyłącznie w pokoju, bo za drzwiami biega fauszywy, łakomy pies (na szczeście nie mój), któremu nie można w tej sprawie zaufać. Wypuszczam je zazwyczaj na wieczór i biegają do rana, w dzień i tak śpią wiec nie miałoby to sensu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości