Klataka dla szczura

gryzoń
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2007, o 19:03

Klataka dla szczura

Post autor: gryzoń »

Ile kosztuje Jakie wymiary dla samczyka Przysylajcie zdjecia swoich klatek. Z gory dziex
Magdalene
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, o 19:24

Re: Klataka dla szczura

Post autor: Magdalene »

Nie wiem ile kosztuje, ale nie powinna być ani tania, ani bardzo droga - tak myślę. Jeśli chodzi o wymiary. Musi być ta klatka koniecznie duża. Mój szczur był w małej klatce i zauważalne było, jak bardzo brakuje mu wolnej przestrzeni i swobody. Pomyśl o tym.
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Klataka dla szczura

Post autor: Kaulitz »

Moja kuzynka ma 4 szczurki i kupiła im klatkę za 100 zł. Klatka jest duża i moim zdaniem dobra dla szczurków
apazernya
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2008, o 15:40

Re: Klataka dla szczura

Post autor: apazernya »

witaj mam jednego samczyka kupiłem mu klatke za 125 zł narazie mam jednego ale zamierzam dokupic jeszcze jednego pamietaj ze to są szczurki i potrzebują duzo ruchu więc kup jak największą (na ile pozwolą ci twoje finanse ) i jeszcze tak nawiasem mówiądz to lepiej jak są dwa szczurki poniewaz są to stadne zwierzaczki
olaś
Posty: 96
Rejestracja: 1 lis 2008, o 08:08

Re: Klataka dla szczura

Post autor: olaś »

Ja proponuje dużą klatkę i oczywiscie kółko.Ale takie które nie ma odstępów między szczebelkami.Myślę że klatka za 100 zł powinna wystarczyć.Ale to już twoja decyzja.
seiyuu
Posty: 9
Rejestracja: 8 lut 2009, o 07:08

Re: Klataka dla szczura

Post autor: seiyuu »

ola&#x15B pisze:Ja proponuje dużą klatkę i oczywiscie kółko.Ale takie które nie ma odstępów między szczebelkami.Myślę że klatka za 100 zł powinna wystarczyć.Ale to już twoja decyzja.
kółko? no weź przestań, miałam już kilka szczurów. one są za inteligentne na jakieś kółko dla głupiego chomika : D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości