Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
sclera
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 22:46

Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: sclera »

Witam, mam zamiar wziąć udział w konkursie kuratoryjnym dla gimnazjum w przyszłym roku.
Planuję przygotować się w czasie wakacji. Może macie jakieś rady dotyczące materiału, z jakich książek się uczyliście? Czy ktoś ma również zamiar wziąć w nim udział?
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Cappy »

Hej, ja brałem udział . Rozumiem, że do biologi podchodzisz ? Jakbyś potrzebowała jakieś pomocy pisz na priv podeśle ci zestaw książek, z których się uczyłem.
obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: obviouslyyang »

Hej, ja biore udzial w przyszlym roku i strasznie mi na tym zalezy. Juz od dawna sie przygotowuje. Czytalam watki z poprzednich lat, gdzie ludzie wymieniali sie radami co do nauki, materialow, zadawali sobie pytania na forum i odpowiadali. Byloby super zrobic cos takiego w tym roku.
sclera
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 22:46

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: sclera »

obviouslyyang pisze:Hej, ja biore udzial w przyszlym roku i strasznie mi na tym zalezy. Juz od dawna sie przygotowuje. Czytalam watki z poprzednich lat, gdzie ludzie wymieniali sie radami co do nauki, materialow, zadawali sobie pytania na forum i odpowiadali. Byloby super zrobic cos takiego w tym roku.
Cozoe
sclera
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 22:46

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: sclera »

sclera pisze:
obviouslyyang pisze:Hej, ja biore udzial w przyszlym roku i strasznie mi na tym zalezy. Juz od dawna sie przygotowuje. Czytalam watki z poprzednich lat, gdzie ludzie wymieniali sie radami co do nauki, materialow, zadawali sobie pytania na forum i odpowiadali. Byloby super zrobic cos takiego w tym roku.
Cozoe
Klawiatura zaszalała Też uważam, że fajnie byłoby zrobić coś podobnego.
Przygotowujesz się od dawna? Ja zaczynam dopiero w wakacje, mam nadzieję, że zdążę A mam zamiar nauczyć się przez ten okres na wszystkie 3 etapy. Jednak chyba raczej się nie uda
Mam nadzieję, że więcej ludzi zobaczy ten post.

Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Ardorn »

heh w wakacje zrobi się ciepło wszyscy wasi znajomi będą odpoczywać i imprezować a wy chcecie w książkach siedzieć i tak wam się nie zechce na dłuższą metę
obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: obviouslyyang »

Tez mam nadzieje, ze wiecej osob to zobaczy. I tez mam zamiar sie przygotowac na wszystkie etapy w wakacje, tylko ze u mnie (warminsko-mazurskie) sa tylko 2. Przygotowuje sie od dawna ale szczerze mowiac bardzo slabo umiem kilka dzialow i wlasnie musze ogarnac idealnie caly material z gimnazjum zeby nic latwego mnie nie zaskoczyloXD

A co do nauki w wakacje to kocham biologie i nie bede plakac kiedy moi znajomi beda sie bawic, a ja siedziec w ksiazkach.

Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Ardorn »

sclera
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 22:46

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: sclera »

A kto powiedział, że nie można pogodzić jednego i drugiego?
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Sokol »

Zdumiewające, że osoby w tak młodym wieku (gimnazjalnym) mają tyle samozaparcia. Startujecie w konkursach jeszcze planujecie naukę w wakacje. Ja w waszym wieku robiłem mniej przyzwoite rzeczy.
Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Razar »

Nie rozumiem ludzi którzy wchodzą tu żeby szydzić z uczących się w wakacje gimnazjalistów. To nie wnosi nic do dyskusji. Sam byłem w gimnazjum laureatem co prawda bez nauki w wakacje, ale młodzi jak chcą to niech się uczą i jedyne co trzeba to tylko dopingować

obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: obviouslyyang »

To chyba dobrze, ze na czyms nam zalezy i mamy jakies ambicje
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Konkurs kuratoryjny 2016/2017

Post autor: Sokol »

Bardzo dobrze, systematyczna nauka od tego wieku dobrze rokuje na dalszą karierę naukową. Tylko wszystko trzeba robić z głową i umiarem.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości