Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

lonely01 pisze:Hah, jakbym przeszła z niemieckiego to moja reakcja byłaby taka :



LOL
Ja gdybym przeszła z polaka to bym dostała histerii - ze śmiechu.
Toruviel
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012, o 21:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Toruviel »

Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną. :|
introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: introwera »

Toruviel pisze:Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną.
Ja ci właśnie wysłałam prywatną. Nie wiedziałam, ze masz przyblokowane. Doszło chociaż?
Toruviel
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2012, o 21:31

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Toruviel »

introwera pisze:
Toruviel pisze:Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną. :|
Ja ci właśnie wysłałam prywatną. Nie wiedziałam, ze masz przyblokowane. Doszło chociaż?
Doszło. Tylko jak wchodzę w napisz nową wiadomość to wyświetla się Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać."
doma660
Posty: 56
Rejestracja: 8 paź 2012, o 17:07

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: doma660 »

Cześć wszystkim po kolejnej tygodniowej nieobecności Estera co sobie myśli, że tak bez pożegnania nas opuszcza? PP Dzisiaj urodzinki )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No i u nas w szkole jest takie coś jak badanie wyników, czyli sprawdziany ze wszystkiego dla 1 i 2 klas ze wszystkich przedmiotów od dzisiaj do środy Najgorsze jest to, że robią to na ostatnich godzinach (6 i 7) jak już człowiek jest zmęczony. I w urodziny mi zrobili najgorszą część z historią Ale jakoś przeżyjemy
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

No to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Życzę Ci, żeby za rok udało Ci się zostać laureatem

No właśnie, Estera, gdzie ty się podziewasz

Ja mam zawsze klasówki z biologii na 7 lekcji i wtedy już zmęczona jestem, to zawsze jakieś głupoty piszę Chociaż ewentualnie mogłoby być w czwartki, po wfie

A u mnie nie ma czegoś takiego jak badanie wyników hyhy
hyhy
introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: introwera »

Toruviel pisze:
introwera pisze:
Toruviel pisze:Hej, ile trzeba mieć stażu by pisać prywatne wiadomości? Jak na razie mam tę funkcję zablokowaną.
Ja ci właśnie wysłałam prywatną. Nie wiedziałam, ze masz przyblokowane. Doszło chociaż?
Doszło. Tylko jak wchodzę w napisz nową wiadomość to wyświetla się Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać."

Jedyna rada: pisz więcej postów. Możliwe, że można wysyłać prywatne wiadomości dopiero od 5 lub 10 postów.
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Mam test z warmińsko-mazuskiego. jak byście chcieli to moglibyśmy go przerobić na konfie. ale mam wydrukowany.

No i koniec marzeń - mam 74% z pracy, zapewne i tak ją odrzucą. modlić się o wyrozumiałą komisję i obniżenie progu.

Gdzie się podziewasz Estero? Tęsknimy!
-Michau-
Posty: 57
Rejestracja: 28 lis 2012, o 13:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: -Michau- »

Doszło do mojej szkoły o polskim coś. Ale jeszcze nic nie wiadomo.
Chyba do końca tego tygodnia mają być listy z kuratorium
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

-Michau- pisze:Doszło do mojej szkoły o polskim coś. Ale jeszcze nic nie wiadomo.
Chyba do końca tego tygodnia mają być listy z kuratorium
Za tydzień oficjalne listy, tych co przeszli do wojewódzkiego.
10 grudnia.
-Michau-
Posty: 57
Rejestracja: 28 lis 2012, o 13:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: -Michau- »

Miejmy nadzieję, że do piątku pojawią się listy zakwalifikowanych.
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

od cholery tych zadan, 15 stron o.o

-Michau-
Posty: 57
Rejestracja: 28 lis 2012, o 13:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: -Michau- »

No dość długi był test. Ale sporo zadań zamkniętych. Biolodzy jak oceniacie trudność
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości