Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Perdia

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Perdia »

Pierwsza lepsza powiedzmy, że powieść z naszej szkolnej biblioteki Małgosia contra Małgosia Ja na pewno nie znajdę ani chwili wolnego od jutra na NIC! Jutro przygotowania kulinarne, potem święta, chrzciny, ech.
A ty, agol2 odpuść sobie dzisiaj! Masz jeszcze 2,5 miesiąca- to bardzo dużo czasu. Odpocznij , bo od nauki też można zgłupieć!
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Ja od nauki na rejon mam faze na rysowanie dzikow i jak z kims gadam to zaczynam tak A wiedziales, ze ( ) xD

agol2
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2012, o 20:19

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: agol2 »

perdia- tak też zrobiłam, siedzę na fb i jest pełen relaks Jutro mają być wyniki z chemii ale nie liczę na to ,że przeszłam
nattiee1
Posty: 79
Rejestracja: 24 lis 2012, o 13:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: nattiee1 »

Ach, ja na rejon zaczęłam uczyć sie 2 tygodnie przed uff, codziennie 2-3 h. w tym 1-2 dni ogromnych słabości ale dało radę! Jak fajnie mieć już to za sobą.
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Ja sobie robię zadania z chemii

Moja mama dzisiaj :
Dzieci to w święta ubierają choinkę, odpoczywają, a nie się uczą
Ale ja chcę !

i jak tu ze mną rozmawiać xD

Maldita, ta świadomość, że przeżyłam taki jakby oficjalny koniec świata, jest taka dziwna xD
Awatar użytkownika
Maldita
Posty: 27
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:51

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Maldita »

No, teraz to faktycznie już można powiedzieć, że przeżyliśmy Hah, ja akurat muszę w sobie zebrać to coś i usiąść do jakiejś książki.

Przy okazji życzę Wam ciepłych (niekoniecznie chodzi tutaj o warunki atmosferyczne)) i rodzinnych świąt oraz żebyście spełniali się dalej w kierunku biologicznym (tudzież chemicznym albo jeszcze innym). Satysfakcji i sukcesów, moi drodzy!
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Ja też życzę wesołych świąt i samych sukcesów w przyszłym roku!

hah wlasnie skonczylam ogladax Matrixa z tatą myslalam ze obejrze dzisiaj tylko kawalek, ale sie wciagnelam

introwera
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2012, o 19:13

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: introwera »

Nie bywałam tu sporo czasu

Właśnie rozpoczęłam McDusię M. Musierowicz. Czytał ktoś?
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Ja akurat czytałam tylko wcześniejsze książki tej autorki.

fajna ?

Ode mnie :
( hehe nornik zwyczajny, przepraszam nie mogłam się oprzeć )
Załączniki
5-Wesoych-wit-yczy--176.jpg
Perdia

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Perdia »

Czytałam McDusię, w ogóle to kiedyś bardzo lubiłam książki tejże pisarki. Ech, dzisiaj sobie poszłam do publicznej [prawie km!] a tam się okazuje, że dzisiaj zamknięta. no i już sobie poczytałam :c Ech, podobno dopiero we czwartek będzie otwarta. Tak w ogóle to polecacie coś? :3

A co do życzeń to tak: Zdrowych i Wesołych Świąt. Szczęśliwego Nowego Roku, w którym zdobędziecie tytuł laureata, ewentualnie finalisty. Abyście się dostali do wymarzonych szkół. Aby egzamin gimnazjalny poszedł wam najlepiej jak może pójść, czyli max ze wszystkich części. Aby uśmiech z waszych twarzy nie schodził. Abyście nigdy nie zapomnieli o hemoglobinie, która w przyszłości zostanie przez nas dokładnie zbadana i opisana. Aby każdy dzień przynosił szczęście. Abyście osiągali najwyższe szczyty. Abyście byli zdrowi, 0 kontuzji i takich tam. Abyście znaleźli drugą połówkę. Abyście napotkali na swojej drodze wspaniałych ludzi. Abyście miło mogli wspominać lata gimnazjum, a liceum jeszcze lepiej! Udanego Sylwestra, smacznych potraw dzisiaj na stole wigilijnym i w ogóle wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

~ Perdia
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Wszystkiego najlepszego, zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia

Już niedługo pierwsza gwiazdka - w moim przypadku za 15 minut

Życzę Wam przede wszystkim sukcesów, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń - to co najważniejsze.
Furukawa
Posty: 20
Rejestracja: 29 lip 2012, o 16:42

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Furukawa »

Też życzę wszystkiego najlepszego. Zapału w pracy niesłomianego i samych dobrych wyników pracy. I żebyście odpoczęli należycie w te święta tak, aby móc z podwójną siłą działać po nich. No chyba, że też chcecie choć troszkę się pouczyć w te święta, tak jak ja to miłej nauki i owocnej oczywiście. Szczęśliwego nowego roku! *
Moc uścisków dla Was wszystkich ukochani!
nattiee1
Posty: 79
Rejestracja: 24 lis 2012, o 13:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: nattiee1 »

Też kiedyś czytałam Musierowicz 2 lata temu całą serię o rodzinie Borejków Wczoraj strasznie mnie wciągnęła książka Cobena Niewinny", 400 str przeczytałam w 2 dni.

Również życzę wesołych, rodzinnych świąt. Ach i samych laureatów w przyszłym roku !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości