Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
mamina
Posty: 74
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 16:28

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: mamina »

Dalej w to nie wierzę, ale dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że przeszłam dalej z biologii (z minimalną liczbą punktów, ale co tam )
Paulina001
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Paulina001 »

Gratuluję Witam w gronie . Czeka nas teraz rejon, a wcześniej oficjalne wyniki. Ciekawe, jak wyjdą w porównaniu z poprzednim rokiem. Na pewno mniej osób przejdzie. Ale teraz trzeba się jeszcze nacieszyć tym małym sukcesem
Paulina001
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Paulina001 »

Ps Kto idzie na chemię ze Śląska:?:
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

mamina pisze:Dalej w to nie wierzę, ale dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że przeszłam dalej z biologii (z minimalną liczbą punktów, ale co tam )
Oj tam, ważne że przeszłaś GRATULACJE!

A ja się dowiedziałam, że mam 75% z geografii, ale myślę, że komisja się przyczepi do jednego zadania I zabraknie tego punktu.
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Bioguah0 »

Bądź dobrej myśli!
zechir000
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2013, o 23:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: zechir000 »

lidzik pisze:
mamina pisze:Dalej w to nie wierzę, ale dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że przeszłam dalej z biologii (z minimalną liczbą punktów, ale co tam )
Oj tam, ważne że przeszłaś GRATULACJE!

A ja się dowiedziałam, że mam 75% z geografii, ale myślę, że komisja się przyczepi do jednego zadania I zabraknie tego punktu.
Życzę Ci wyrozumiałej komisji
Ja napisałam najlepiej w szkole, ale pomimo tego, zabrakł mi zaledwie 1 pkt. . Cóż, nic na to nie poradzę. Konkurs był bardzo trudny. (prawie jak matura ), ale czego można było się spodziewać bez nauki? Pocieszająca jest biologia (też najlepiej 29/30 i przejście na rejon ) z histy bym przeszła, jednak moja kochana Pani od historii zabroniła mi wejść na konkurs, ponieważ, jak twierdziła (podważając kompetencje Pani dyrektor) nie byłam zapisana. Tak poza tym, to witam nowych członków naszego (hmmm hrmm) zacnego grona I serdeczne gratulacje!
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Bioguah0 pisze:Bądź dobrej myśli!
Dziękuję. Obiecuję, że będę
zechir000 pisze:
lidzik pisze:
mamina pisze:Dalej w to nie wierzę, ale dzisiaj w szkole dowiedziałam się, że przeszłam dalej z biologii (z minimalną liczbą punktów, ale co tam )
Oj tam, ważne że przeszłaś GRATULACJE!

A ja się dowiedziałam, że mam 75% z geografii, ale myślę, że komisja się przyczepi do jednego zadania I zabraknie tego punktu.
Życzę Ci wyrozumiałej komisji
Ja napisałam najlepiej w szkole, ale pomimo tego, zabrakł mi zaledwie 1 pkt. . Cóż, nic na to nie poradzę. Konkurs był bardzo trudny. (prawie jak matura ), ale czego można było się spodziewać bez nauki? Pocieszająca jest biologia (też najlepiej 29/30 i przejście na rejon ) z histy bym przeszła, jednak moja kochana Pani od historii zabroniła mi wejść na konkurs, ponieważ, jak twierdziła (podważając kompetencje Pani dyrektor) nie byłam zapisana. Tak poza tym, to witam nowych członków naszego (hmmm hrmm) zacnego grona I serdeczne gratulacje!
Dziękuję i gratuluję
Juliik
Posty: 16
Rejestracja: 9 lis 2013, o 20:21

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: Juliik »

mamina, gartuluje i tez witam w klubie Orientujesz się może jak wiele osob przeszło z bioli z twojego miasta? U mnie słabo na 4 gimnazja 2 osoby ( w tym 1 jestem ja wiec nwm masakra strasznie sie ciesze ale szkoda mi moich koleżanek ktore przygotowywały sie razem ze mną i niestety nie dały radyc)
emeczka
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 20:15

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: emeczka »

mimo że nie mam juz tu zbyt wiele do powiedzenia, w każdym razie nadal śledzę losy zacnego grona i wszytskim bardzo gratuluję!

w Wawie przeszło 100 osób? a w tamtym roku z geo, hist, wosu było po 400 laureatów także spoko
zbiola
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2013, o 14:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: zbiola »

emeczka- Przeszło 110 ogółem z mazowieckiego. A już w sobotę rejon
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

emeczka pisze: w Wawie przeszło 100 osób? a w tamtym roku z geo, hist, wosu było po 400 laureatów także spoko
W warmińsko-mazurskim to nie byłoby możliwe, bo u nas w finale jest maksymalnie 150 osób (w tym roku 180) bo w innym przypadku podwyższają próg.

To jest u was jakaś maksymalna liczba uczestników etapu wojewódzkiego?
emeczka
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 20:15

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: emeczka »

zbiola - 110 w Wawie
ooo no to powodzenia! koniecznie napisz jak poszło

lidzik, z tego co wiem to nie ma.
zbiola
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2013, o 14:47

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2013/2014 dla gimnazjum

Post autor: zbiola »

emeczka - Nie dziękuję! Napiszę! A do tych co przeszli szkolny- chodzicie do szkoły tydzień przed rejonowym?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości