konspekt, na kiedy?

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: żabka »

Anka pisze:MOJE GRATULACJE!

JA MAM NADZIEJE ZE W PONIEDZIALEK TEZ BEDE TAKA SZCZESLIWA
na pewno, trzymam kciuki
ja juz mam wakacje
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Madja »

Anka pisze:MOJE GRATULACJE!

JA MAM NADZIEJE ZE W PONIEDZIALEK TEZ BEDE TAKA SZCZESLIWA
Dziękuję
Ja też tak jak żabka trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia!
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Biogen »

No Madja, więc jednak jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.
A Anka już pewnie na imprezie.
Anka
Posty: 12
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 16:13

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Anka »

Biogen pisze:No Madja, więc jednak jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.
A Anka już pewnie na imprezie.
hihihi bardzo smieszne
o losie wiecie jakie mialam trudne tematy polityka i ochrona srodowiska jak wylosowalam ten zestaw to nie wiedzialam czy mam wyjsc czy sie ogarnac i odpowiedziec a wiec wybralam to drugie wyjscie no i 15/20 zachwycona nie jestem ale chyba nie jest jakos bardzo zle.I w komisji mialam jeszcze jakiegos Turka ktory non stop sie czepial ale co tam.
Jutro bede szalec

Super ze mam juz maturke za soba

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy

Nie bylo az tak zle

a jutro hehehehehe
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Madja »

Biogen pisze:No Madja, więc jednak jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.
Hehehe Ta błędy językowe to moja domena!
Między innymi pytali mnie, czy Miodek jest purystą
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Biogen »

Ha. moją domeną też są błędy językowe, ale w innym zanczeniu tego słowa.
Madja pisze:Między innymi pytali mnie, czy Miodek jest purystą
Mmmm. słodziutkie pytanie.
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Madja »

O dziwo wiedziałam jak odpowiedzieć! Ku mojemu zdumieniu miałam niezwykle światły umysł i skądś przypomniało mi się kto to jest purysta, a jego książkę przeczytałam (w końcu miałam ją w bibliografii ), więc wyśpiewałam odpowiedź
W ogóle byłam ponoć bardzo rozluźniona (podobno nawet się uśmiechałam i żartowałam) - tak mówił mi potem egzaminator.
Ba! W końcu jestem ekspertem, nie?
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Biogen »

Madja pisze:miałam niezwykle światły umysł [.] byłam ponoć bardzo rozluźniona (podobno nawet się uśmiechałam i żartowałam)
Jak na haju.
"Ponoć",podobno". ty chyba tam odleciałaś. do krainy mlekiem i [M]iodkiem płynącej.
Zresztą. jak ja odpowiadałem to zupełnie inaczej niż w czasie prezentacji. Mnie też oświeciło! ("bo kupiłem żarówkę ). Każda szara komóreczka zaangażowała się w tworzenie odpowiedzi. Można mówić i mówić, i jak najbardziej poprawnie. Szkoda, że takie olśnienie przychodzi dopiero w takich momentach. Gdyby tak było przez cały rok. .
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Madja »

Biogen pisze:Jak na haju.
"Ponoć",podobno". ty chyba tam odleciałaś. do krainy mlekiem i [M]iodkiem płynącej.
A być może, być może Zresztą - nie pamiętam
W poniedziałek przedstawiam tę prezentację licealistom w szkole. Ciekawe czy też odlecę hehe
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Biogen »

Fru. fru. odleciałaś? Czy może ta kolejna prezentacja była bardziej przyziemna? Jak się mówiło przed szerszą publicznością?
Na pewno były owacje i wszyscy wstali z miejsc. bis. bis! tak wszyscy krzyczeli. Pewnie niezłą szkołę dałaś przyszłym maturzystą.
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: Madja »

Nie, tu ju wiedzialam, co mowie
A szersza publicznosc bila brawa i mowilawoooow gdy na pytanie, ile mialam punktow, odpowiedzialam, ze 20 To byli jeszcze pierwszoklasisci, wiec az tak bardzo moja prezentacja sie nie fascynowali i nie obrzucali mnie pytaniami. Ale nie powiem, bo czulam sie, jak nauczyciel Na koniec dalam im lekcje typua tak nie wolno robic", bo zadzwonila mi komorka
tomek2404
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:19

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: tomek2404 »

A ja mam takie pytanie:
Co, jeśli w bibliografii podałem książkę która, nie istnieje?
Czy ktoś sprawdza bibliografie?
Czy z tego powodu egazmin moiże zostać unieważniony- chodzi o opracowanie pewnej lektury.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: konspekt, na kiedy?

Post autor: york »

raczej jak napisałeś coś w bibliografii przedmiotu, a egzaminatorzy nie będę wnikliwi to nie, ale u mnie w szkole zadawali pytanie do bibliografii przedmiotu, więc mógłbyś mieć problem, lepiej nie kombinować, a właściwie to po co podajesz książke, którą nie istnieje? wiadomo, że matury ustne to śmiech na sali, ale można to potraktować poważnie, a nie pisać byle głupot, bo jak cię obleją, to matury też zaliczonej mieć nie będziesz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości