Kot załatwił mi sie na kanapie w samochodzie

felicjan
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2009, o 17:14

Kot załatwił mi sie na kanapie w samochodzie

Post autor: felicjan »

Witam mam taki problem od jakiegoś czasu w samochodzie delikatnie mówiąc nie pachnie najlepiej (mam choinke zapachową i odświerzacz powietrza) zwłaszcza gdy samochód zostawie na słońcu i sie nagrzeje. Smród definitywnie roznosi sie z tylnej kanapy. Już ją wyciągałem i czyściłem kilkakrotnie ale pomogało tylko na kilka dni. Ten trwałyodświerzacz powietrza to prawdopodobnie sprawka tego kocura mojej ciotki. Odwoziłem ja ostatnio i całą droge coś mu nie pasowało i podejrzewam że sie zlał na siedzienie a ciotka żeby mnie nie denerwować nic mówiła. No ale niestety sie wydało czy macie jakieś sposoby jak sie tego pozbyć? Gdziesś czytałem że na kociezapachy dobra jest woda z octem. Macie może jakieś sposoby jak sie tego pozbyć? Ja już rozważam wszystkie możliwości nawet mycie kanapy na myjni bezdotykowej :] Już naprawde szlak mnie trafia jak ktoś wsiada do środka i pierwsze jego słowa to:Ale tu coś śmierdzi"
Czekam na konkretne propozycje. Pzdr.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Kot załatwił mi sie na kanapie w samochodzie

Post autor: yeast »

Można dostać w sklepach dla zwierząt różne specyfiki odsmradzające i niektóre z nich działąją. Osobiście polecam Maskol (tylko po nim trzeba wywietrzyć, bo to mieszanina różnych rozpuszczalników).
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Kot załatwił mi sie na kanapie w samochodzie

Post autor: Tahtimittari »

Ja słyszałam, że sok z cytryny dobry jest.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość