Koty indywidualiści

Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Koty indywidualiści

Post autor: jagodzio »

Korczaszko pisze:a tu kto jest prześladowany?
Przecież on go tylko głaszcze. Ten pies jakiś przewrażliwiony
Korczaszko pisze:psy prześladuje koty tylko delikatnie
On go gryzł, świnia!
Korczaszko pisze:no o kocie, który był psem
On nie jest psem. Tylko też potrafi się czego nauczyć. Za to ta baba jest głupia, bo gada do niego rolołwer i żadnego gestu nie wykonuje, licząc że zrozumie co ona mówi. Biedny kot musi zgadywać co ona od niego chce.
A Odie faktycznie był biedny, ale też głupi. To była bajka dla wielbicieli kotów
A tak w ogóle to posługiwałam się stereotypami, bo wiadomo, że powiedzenie żyć jak pies z kotem może mieć dwojakie znaczenie
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

Korczaszko pisze:P.S. Tahtimittari, jak skończysz na moim wydziale to na drugim semestrze idź do prof od genetyki i powiedz, że pragniesz przygarnąć kotka D ponoć daje to zaliczenie
tak po prostu do niej iść?!:D
zapamiętam w kazdym razie
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

jagodzio pisze:Miał głupie imię, więc unikam go jak mogę
Jakie, jakie ?
powiedz, powiedz!
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

dołączam się do prośby. )
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Koty indywidualiści

Post autor: jagodzio »

Pussy (to była kotka). Mój tata wymyślił to głupie imię, ale sądzę, że miał na myśli to pierwsze, podstawowe znaczenie tego słowa (tak, czy srak imię jest głupie, bo kto nazywa kota kotek tylko w innym języku?).
Co prawda może być jeszcze gorzej Znam gościa, którego kot się nazywa Spier.j z Kanapy
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

jagodzio pisze:Pussy (to była kotka). Mój tata wymyślił to głupie imię, ale sądzę, że miał na myśli to pierwsze, podstawowe znaczenie tego słowa (tak, czy srak imię jest głupie, bo kto nazywa kota kotek tylko w innym języku?). Jak ktoś nie wie o co mi chodzi, to niech spojrzy tutaj )
faktycznie powaliło mnie to imię, ale swojego czasu moja matka na jednego kota wołała Szmata, tudzież zdrobniale Szmatka (bo za meblami łaziła i w różne inne dziwne miejsca przez co kurze się do niej przyczepiały ciągle,a że czarna była to nieco śmiesznie wyglądało). Mogła ją nazwać Odkurzacz, czy też Szczotkagt.
jagodzio pisze:Znam gościa, którego kot się nazywa Spierdalaj z Kanapy
to już mega twórcze D
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Koty indywidualiści

Post autor: nelia »

jagodzio pisze:bo kto nazywa kota kotek tylko w innym języku?
Moj kolega nazwał kota Kiciuś", więc jeszcze lepiej, bo zdrobniale, ale w tym samym języku
A z Pussy to nie tak źle, myślałam że coś gorszego. Eeeeee tam P
mu
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2009, o 19:44

Re: Koty indywidualiści

Post autor: mu »

W wieku 7 lat ochrzciłam swojego rudego ex kocura imieniem Słodzik
Do dziś się tego wstydzęP

Mój kochany sąsiad ma kotkę Ladacznicę
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Orchidea »

Tahtimittari pisze:jak zamachowiec wygląda : P

O tak-te oczy zamachowca

Koty,to mój temat
Moja kocina strasznie boi się odkurzacza.Jak była mała spała gdzie popadnienp.w pudełku na spinacze,nawet w różnych wiaderkach.

Co w niej wyjątkowego? Ma przepiękne duże oczy.Jak się boi ,to robią się jeszcze większe i jakby nabierają innego odcienia.Mam takie wrażenie.Ogólnie rzecz biorąc każdy kot jest wyjątkowy
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

Orchidea pisze:Co w niej wyjątkowego? Ma przepiękne duże oczy.Jak się boi ,to robią się jeszcze większe i jakby nabierają innego odcienia.
może jakieś zdjęcia?
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Orchidea »

Czemu nie Tylko niestety nie mam ujęcia kotki troszkę przestraszonej czymś,więc oczy ma już całkiem zwykłe O i te zdjęcia już mają trochę czasu.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Tahtimittari »

Faktycznie piękne oczy.
tak mi się przypomniało
Tutaj są zdjęcia moich kotów (i nie tylko). Nawet oko Regisa się znalazło, teraz nieco mu zmieniło kolor na bardziej żółty.

I co do takich ciekawych zachowań - moja Inka lubi spać ze mną lub moją matką. Z tym, że jak z nami śpi, to nigdy normalnie - zawsze się kładzie na szyi (włazić chce na głowę,ale na to jej nie pozwalamy.) Nie wiem skąd to upodobanie dziwaczne )
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Koty indywidualiści

Post autor: Orchidea »

Cda Uwielbiam kocie oczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości