Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Pinsleepe »

Potwierdzam. Też się cieszyłam, że wyjadę, a jak przyszło co do czego, to np. teraz na weekend nie wróciłam do domu, tylko siedzę we Wrocławiu i już mi średnio wesoło z tego powodu
Justapas
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2013, o 17:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Justapas »

A skąd jesteście?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Pinsleepe »

Ja mam do Wrocka 128 km od domu i bardzo się cieszę, że nie więcej. A i tak te 2-2,5 godziny dojazdu zawsze się dłużą i wydaje się daleko.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Karolajn18 »

Ja mam do Zabrza jakies 100 km, pociagiem jade ok. 2 godziny, wiec tez jest nie najgorzej, ale jak mieszkałam we Wroclawiu to miałam jeszcze bliżej, bo 30 minut pociagiem i teraz widze, ze duzo lepiej jak sie ma blisko moglam np. w niedziele wyjezdzac o 18 i miec jeszcze troche czasu wieczorem, teraz musze jezdzic wczesniej i cala niedziela praktycznie zmarnowana. Ale i tak nie narzekam, bo 2-3 godziny to jest taka optymalna odleglosc, wiec moge wracac nawet co tydzien
Justapas
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2013, o 17:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Justapas »

No to ja jak mieszkam w Olsztynie no to w sumie mam blisko do Białegostoku o Bydgoszczy? Orientujecie się jaki tam jest poziom?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: deVries »

Wszędzie jest zbliżony. Tzn po wszystkich uczelniach tak samo nie będziesz ogarniać pracy zaraz po studiach Dojazdy da się przetrwać ja mam do Wrocławia ok. 300 km, bliżej Sosnowiec czy Kraków, ale nie żałuję, że wybrałem Wrocław, bardzo przyjemne miejsce do studiowania.
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: makapaka »

Ja ci mogę polecić Białystok, masz dość blisko (sama mam wielu znajomych z twoich okolic, którzy mogą wracać właściwie co tydzień do domu, a wierz mi, że szybko zmienisz zdanie na temat im dalej tym lepiej). Wydział farmaceutyczny na prawdę dobry, porównując ze znajomymi z innych uczelni to mocno nas podobno cisną, ale da się przeżyć Ogólnie pracownie dobrze wyposażone i ja na nic nie narzekam (może oprócz odległości 300km od domu )
Justapas
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2013, o 17:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Justapas »

makapaka, a analitykę też macie dobrą?
Justapas
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2013, o 17:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Justapas »

makapaka, analitykę też macie dobrą?
makapaka
Posty: 45
Rejestracja: 18 lip 2012, o 14:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: makapaka »

No chyba jedną z lepszych. Mocno się wzięli za nasz wydział i są niezłe efekty. Z tego co mówili starsi koledzy to pracodawcy wolą zatrudniać ludzi właśnie z UMB, bo podobno jesteśmy lepiej przygotowani. Nie wiem ile w tym prawdy bo dopiero II rok tu jestem, ale zapowiada się dość dobrze.
Awatar użytkownika
makeAchange
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2011, o 21:44

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: makeAchange »

Cóż, szczerze powiem, że pierwszy raz spotkałam się z kimś kto od początku chce iść na analitykę medyczną, u mnie była to kwestia niedostania się na medycynę (co zamierzam jednak zmienić). Mniejsza o to.
Rozumiem twoją chęć wydostania się jak najdalej z domu, ja sama mogłam iść do Bydgoszczy i mieć zaledwie 50 km, jednak zdecydowałam się na Gdańsk, wahałam się jednak jeszcze pomiędzy Poznaniem.
W wyżej wymienionych propozycjach nie widziałam Gdańska, mi osobiście podoba się ta uczelnia i nie zamieniłabym jej na żadną inną, więc jak będę próbowała po raz kolejny dostać się na medycynę, czy stomatologię będę obstawiała tylko Gdańsk.
Prawda jest jednak taka, że nie ważne jak dobrą uczelnię wybierzesz to ty się będziesz musiała uczyć, nikt za ciebie tego nie zrobi, więc będąc na twoim miejscu kierowałabym się wygodą dojazdu.
Mam koleżankę, która aby dotrzeć do domu musi jechać prawie 9h i troszkę teraz żałuje, że nie wybrała innego miejsca.
To wszystko także zależy jak często chcesz jeździć do domu, ja jadę raz w miesiącu, lecz tylko dlatego, że wiem, że gdybym jeździła częściej mniej potrafiłabym się nauczyć no i oczywiście więcej by mnie to kosztowało
Justapas
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2013, o 17:36

Re: Kraków, Wrocław czy Łódź- analityka medyczna?

Post autor: Justapas »

Powiem Wam, że daliście mi do myślenia i teraz nie wiem już co robić ,
ale mam jeszcze rok na podjęcie decyzji więc na coś się zdecyduję. Ale i tak wam dziękuję, bo wasza pomoc jest nieoceniona. Jednak jeśli będziecie mieli jakieś nowe opinie czy rady, to proszę piszcie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości