kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
darunia
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2012, o 13:16

kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: darunia »

Jeśli dwie osoby (lub więcej) będą miały taką samą liczbę punktów to czy jest jakieś dodatkowe kryterium na UM w Łodzi na medycynie?
Nigdzie nie znalazłam takiej informacji na ich stronie/
Z tego co mi wiadomo to np. w Gdańsku w takiej sytuacji biorą pod uwagę % z biologii, a w Białystoku na farmacji % z chemii.

A tu?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: Grzybu123 »

Tutaj jeśli jest miejsc przyjmują obie, jeśli ilość osób przekroczy ilość miejsc nie przyjmują nikogo.

Pozdrawiam.
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: izabela911 »

a ja mam pytanie trochę z innej beczki. matura wyszła mi średniawo / na łódź mam w tym momencie 320 i liczę oczywiście na płatne. zauważyłam że rok w rok w Łodzi obserwuje się dość duże spadki, jednakże myślicie że istnieje szansa by w tym roku próg na płatne spadł aż do 320 pkt?
tralala00
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2013, o 15:05

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: tralala00 »

bardzo watpie
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: izabela911 »

Moje nadzieje biorą się z tego że te spadki widoczne były ( zwłaszcza na stacjo) choć i na płatnych widać różnicę zawsze to i mogliby do mnie choćby w październiku zadzwonić spadek był aż o 20 pkt bo z 364 do 340 w tamtym roku więc pozostaje chyba żyć nadziejami
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: Buniaaaa »

Płatne zdrozaly z 24 tysiecy na 28 tysiecy za rok, wiec moze to dodatkowo wplynie na spadek progow Pozostaje tylko czekac na listy.

izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: izabela911 »

Wiadome - cieszyc sie z wzwyzki kosztow nie ma co jednakze to zawsze nadzieja na spadki - fakt faktem pozostaje nieszczesnie czekac

izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: kryteria rekrutacji UM Łódź - lek i lek-dent

Post autor: izabela911 »

A i dodam ze chodzi mi o platny lek-denta tam jak widze jeszcze wieksza zwyzka do 35000 za rok

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości