kto ma freda-pływaka???

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

kto ma freda-pływaka???

Post autor: zyrafa »

Naczytałam się, że fretki nie kochają wody i kąpieli, tymczasem mój fiś pasjami dołącza do mojej wanny. Oczywiście od razu ją wyciągam, piorę tylko we fretkowym szamponie, ale jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze ma taki ekstremalny egzemplarz?
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: orime »

zależy od charakteru zwierzaka mam 4 fretki 2 nie lubia wody jedna lubi kąpać się w misce, a druga lubi prysznic. ja bym uważała z tą wanną. jeszcze Ci się zwierzak utopi albo zachłysnie się wodą z chemikaliami, przeznaczonymi dla ludzi lepiej jak idziesz sie kąpać, zamykaj drzwi od łazienki.
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: zyrafa »

uważam, nawet bardzo, chociaż nie zawsze zdązę. Jak dajesz radę z czteremaChylę czoło, naprawdę, nie wyobrażam sobie czterech takich szajb w domu, tym bardziej, że moja biega luzem i nie zna życia w klatce w ogóle jest rozpieszczona i śpi w moim wyrku, co niekoniecznie podoba się chłopu ale jakoś nie mam serca trzymać takiego srebra w zamknięciu
oj ten Cymonek!

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: oj ten Cymonek! »

ja mam freda plywaka nazywa sie cymonek on nawed rozchlapuje wode ze swojej miseczki i sie w tym tapla i misze go wycierac:)
Virsu
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 13:58

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: Virsu »

Mój niezabardzo lubi się kąpać,ale czasami popływa.
gliko
Posty: 14
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 11:02

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: gliko »

ooo tez slyszalam ze fretki nie lubia wody. moja sama zaglada do miski w woda gdy postawie w pokoju na podlodze. wchodzi przednimi lapkami i nurkuje z otowrzonymi oczami. wyglada to super. ale zanurza sama glowe. caly tyl stoi poza miska. strasznie nie lubi moczyc tyleczka. jak trzeba to ja umyc to dretwieje na zasadzie aby przetrzymac mycie i potem jak ja wycieram to lata robawiona po podlodze. ale od razu suchy sobie futerko na pupie.
szczerze mowiac strasznie ejstem ciekawa jak ta twoja fretka wskakuje do wanny. chcialbym to zobaczyc. ja swoja kiedys nad jezioro wzielam. do wody na wysokosci kolan. tak szybko to jeszcze nie widzialam zeby ktos zasuwal do brzegu hehehe

p.s. respekt dla posiadaczki 4 fretek ja lkedwo ogarniam moja mala jedna szajbe
funcia
Posty: 26
Rejestracja: 6 paź 2007, o 20:03

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: funcia »

Fretki nie wolno zmuszać do kąpania. Co prawda pierwszy raz się zmusza fretkę bo bo ucieka drapie i wszystko
lauruniaa666
Posty: 9
Rejestracja: 4 gru 2007, o 13:16

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: lauruniaa666 »

heheh zyrafaa mówisz ze twojemu chlopu sie nie podoba ze fretka spi z Tobą ? to chyba masz szczescie hehe moj teraz jak przyjezdza to nie do mnie tylko do mojej fretki i wiecej czasu spedza z nią niz ze mną .
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: kto ma freda-pływaka???

Post autor: Norbi »

jeśli fretka lubi się kompać, pływać i pluskać nie trzeba jej tego zabraniać, to nie jest przestępstwo.
Czysta woda +woda nie musi się równać katastrofa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości