Kto na lekarski?? 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: vuze »

MaciekG, dziękuje,faktycznie jest.
a do kiedy mogę wysłać ten formularz i potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej? do 23.05? tak jak jest tam napisane w termin złożenia dokumentów ?

bo wróciłam kilka stron wcześniej w tym wątku i ktoś napisał, że do 10czerwca. o.O
mam nadzieję, że nie spóźniłam się.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: julia.....:):) »

do 10 czerwca
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Stabilo »

roofinho, może plotę ktoś jakąś rozpuścił . Ja pisałam maturę rok temu, ale w tym dopiero się rekrutuję:).
vuze, obawiam się, że się spóźniłaś:/.
MaciekG
Posty: 105
Rejestracja: 31 sie 2010, o 16:37

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: MaciekG »

Dokumenty trzeba było przesłać w terminie 23.05 - 10.06, tak jak jest napisane na stronie PUM
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: stokrotka100 »

Stabilo pisze:stokrotka100, ale ogólnie pisałaś kiedyś, że w sumie biochemię lubisz nawet
Bo lubię Na zajęciach było bardzo sympatycznie i dobrze się tego uczyło. Ale siedzenie nad nią teraz od rana do nocy i zakuwanie tego wszystkiego na raz jest dosyć męczące i trochę zmienia poglądy na pewne sprawy:p Co za dużo to niezdrowo:P
roofinho
Posty: 28
Rejestracja: 3 cze 2011, o 12:09

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: roofinho »

Stabilo pisze:roofinho, może plotę ktoś jakąś rozpuścił . Ja pisałam maturę rok temu, ale w tym dopiero się rekrutuję:).
.
Nom, może być i tak.
Zresztą. tam na politechnikach to lubią liczyć i wprowadzać rózne przeliczniki Natomiat nie wyobrazam sobie jakiegos tam doktorka z PUMu kreślącego krzywe matury tegorocznej i tej z roku ubiegłego. Dlatego musimy zmierzyc sie z wynikami ubiegłorocznych
sickers
Posty: 14
Rejestracja: 7 maja 2011, o 19:41

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: sickers »

Witam, czy dowiadywał się ktoś może w biurze rekrutacji ile osób złożyło podanie na lekarski? I czy w ogóle można taką informacje uzyskać?
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: villemo »

stokrotka100 pisze:
villemo pisze:Będzie dobrze- dostaniecie się
Na PUMie jest fajnie póki co odpoczywajcie Ja niestety/stety już niedługo mam egzamin ustny z anatomii:P a później pisemny ltdouble_pain
a ja z biochemii za tydzień, to jest dopiero masakra!
Na ustnych było spoko,no chyba że się trafiło na dr T
Obawiam się, że mam szansę trafić na dr Tltłacze
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Stabilo »

sickers, raczej wątpię, żeby ktoś udzielił takiej informacji. Zresztą to, czy się dostaniesz, zależy od wyników TWOJEJ matury:), nie ma co się oglądać na innych:).
MaciekG
Posty: 105
Rejestracja: 31 sie 2010, o 16:37

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: MaciekG »

W sumie liczba chętnych też ma jakieś znaczenie.im mniej, tym większe szanse Ale zgadzam się, nie ma się co oglądać na innych
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Asia123 »

Poczekajmy, jeszcze trzy tygodnie i może pierwsza lista. Wtedy wszytko się okaże.

Poza tym ilość osób jaka złożyła na lekarski jest duża, bo zawsze taka jest, ale nie zapominajmy, że ludzie składają na kilka uczelni i nawet jeśli się tutaj dostaną to i tak zrezygnują. Więc uważam, że taka informacja nic nie wnosi.
MaciekG
Posty: 105
Rejestracja: 31 sie 2010, o 16:37

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: MaciekG »

Ale do Szczecina zawsze było najmniej chętnych, tak jak do Olsztyna. W sumie mniejsza liczba osób jest korzystna dla tych co mają trochę niższą ilość punktów, tak na granicy progu. Gdzieś czytałem że do Poznania na lekarski jest 3000 chętnych. Ale tam zawsze było dużo ludzi.
Gilgamesh88
Posty: 19
Rejestracja: 2 lip 2008, o 22:48

Re: Kto na lekarski?? 2011

Post autor: Gilgamesh88 »

Jak myslicie na jakim poziomie beda progi w Szczecinie w tym roku ? Utrzymaja sie czy moze spadna ? To tylko spekulacje ale z nudow mozna poczytac co mysla inni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości