Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: AmoSo »

gdzie tam będziesz się przenosił, fajnie jest w kato ahm a jeżeli Cię najdzie na przeniesienie, to dowiesz się w dziekanacie przy składaniu, ale chyba trzeba musisz znaleźć osobę na zamianę z zabrza, która chce iść do kato.
marcysienka
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2009, o 15:45

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: marcysienka »

AmoSo pisze:gdzie tam będziesz się przenosił, fajnie jest w kato ahm
To mnie rozbawiłeś
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: Frescoo »

ktoś wybiera się na SUM na płatne :D jeśli tak to wybierzcie coś innego (muszę eliminować konkurencje )
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: AmoSo »

marcysienka pisze:To mnie rozbawiłeś
oj tam, przed poprawką z anato i chemii mi się tak dowcip wyostrzył
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: harpagan1990 »

wióro! jak bedziesz przyjety do Katowic a mnie przeniosą do zabrza samorzutnie, bo sie glupia zgodziłam i podpisałam jakiś swistek na ich stronie tam, ze w razie braku dostatecznej liczby punktów do Katowic. bla bla bla, to sie ze mna zamienisz! bo ja chce w Katowicach studiowac! o ile nie dostane sie do gdanska ani poznania poki co czekajmy cierpliwie
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: Fasberg »

Ktoś kto zachwala katowice? oczom wlasnym nie wierze tak czy siak witam, jestem kandydatem na lekarski, do katowic)
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: harpagan1990 »

no jesli z gdanskiem i poznaniem nie wypali a sie dostaniemy to no, witam kolege! ale to jeszcze za wczesnie chyba na powitania )
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: dzoners »

Adrian, Inaczej, miasto samo w sobie jest całkiem w pytke (centrum w sensie d).
Tylko że ty tego nie zobaczysz studiując na Ligocie
Pewnie, ze o zabrzu można powiedzieć to samo, bo uczelnia też jest daleko od centrum, ale od każdego studenta ŚUMu słyszałem, ze w Zabrzu studiuje się dużo lepiej.
A dojazd na impreze do kato pociągiem trwa 25 minut ]
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: Fasberg »

No słyszałem słyszałem co nieco o tych katowicach. To prawda ze tam najlepiej lep wychodzi? a co do powitania harpagan1990 to lepiej nie zapeszac, ale milo poznac-)
moonisxD
Posty: 16
Rejestracja: 14 maja 2008, o 18:39

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: moonisxD »

a kiedy beda opublikowane pierwsze listy rankingowe z zabrzu i katowicach i jeszcze jedno czy nalezy gdzies na swoim koncie rekrutacyjnym wpisac nr swiadectwa i aneksu czy same wyniki? bo nic takiego nie zuwazylam a na innych uczelniach uzupelnia sie te numery.
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: Frescoo »

Ligota to jest chyba największe zadupie w Katowicach.no ale Straszny Dwór na Ligocie fajny klub studencki )
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: zagubiona90 »

moonis pisze:a kiedy beda opublikowane pierwsze listy rankingowe z zabrzu i katowicach i jeszcze jedno czy nalezy gdzies na swoim koncie rekrutacyjnym wpisac nr swiadectwa i aneksu czy same wyniki? bo nic takiego nie zuwazylam a na innych uczelniach uzupelnia sie te numery.
Pierwsza lista będzie 13 lipca ale nie mam pojęcia, o której będzie to godzinie . A co do rejestracji musisz tylko uzupełnić wyniki

A co do wypowiedzi Frescoo nie zgodzę się oj jest więcej nieciekawych miejsc w Katowicach . A najlepszym klubem w tamtych okolicach są Kwadraty
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: Kto na ŚLUM po maturze w 2009r?

Post autor: lexie »

zagubiona90 pisze:Pierwsza lista będzie 13 lipca ale nie mam pojęcia, o której będzie to godzinie . A co do rejestracji musisz tylko uzupełnić wyniki
W zeszłym roku wyniki były o czternastej więc i w tym tak bym się ich spodziewała)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości